Zainteresowanie tapetami jako integralnymi częściami wystroju wnętrz wciąż nie maleje. Od lat murale cyfrowe stanowią jedną z najskuteczniejszych metod w tworzeniu charakterystycznych i wyróżniających się wnętrz. Odpowiednio dobrany obraz do wnętrza stanowi często idealne domknięcie, jest kropką nad "i" oraz daje poczucie wyjątkowości zarówno przestrzeni jak i jej lokatorowi.

Izabela Wądołowska jest artystką aktywnie działającą na polu sztuki (scenografia teatralna, aranżacja wnętrz, malarstwo, grafika warsztatową, projektowanie graficzne). 7 lat temu stworzyła markę Double Room. Od tamtej pory nieustannie pasjonuje się tworzeniem murali cyfrowych do wnętrz a marka z satysfakcją rozwija się i rozszerza swoją ofertę. 

Obraz inspiracją projektu tapety

Bardzo często obraz malowany na płótnie staje się inspiracją czy materią, którą wykorzystuje do projektu tapety. Dzięki temu jej charakter jest unikatowy. Taka tapeta staje się dziełem zintegrowanym z wnętrzem. Nie dla wszystkich są takie rozwiązania - to pewne!, wymagają bowiem nieco odwagi właściciela mieszkania, domu, czy lokalu użytkowego. Niezmiernie cieszy, że odwagi klientom Double Room nie brakuje!

Wszystkie wzory oferty to autorskie propozycje. Tworzone są przez kilku zaangażowanych artystów, absolwentów Akademii Sztuk Pięknych, ludzi wrażliwych na piękno, na otaczający nas świat, na drugiego człowieka.

Wzory dopasowywane indywidualnie

Marka Double Room posiada własną drukarnię, w której projekty materializują się. Wzory indywidualnie dopasowywane są do każdego wnętrza. Drukowane na materiałach winylowych z podkładem fizelinowym, zmywalnych i całkowicie ekologicznych. Tapety montowane są na terenie całej Polski.

Montaż murali cyfrowych

Double Room pragnie by efekt końcowy był w pełni satysfakcjonujący choć najczęściej idą dalej - zaskakują swoimi realizacjami. Dlaczego? Są to projekty i realizacje których nie da się naprawdę "zobaczyć" za pośrednictwem ekranu monitora czy wyświetlacza telefonu. Wiele "niuansów" graficznych rozwiązań, gęstości struktur odkrywa się dopiero na ścianie po montażu. Dzięki temu murale cyfrowe Double Room codziennie zaskakują i nie są w stanie znudzić się.

DOUBLE ROOM - every day TOGETHER!

Więcej informacji na: www.doubleroom.pl