Od jakiegoś czasu na rynku obserwujemy modę na personalizację i indywidualizuję wyposażenia we wnętrzach. Już nie chcemy być jak każdy.

Chcemy się wyróżniać i tworzyć wokół siebie przestrzeń, która opowiada naszą historię. Śledzimy trendy, inspirujemy się zagranicznymi domami, sięgamy do przeszłości wyciągając z szuflady design, który dawno temu został odłożony w niepamięć.

Wyjątkowa szuflada

Poszukujemy na rynku rozwiązań, do których nie musimy się dostosowywać, bo to one dostosowują się do nas. Nie interesują nas już standardowe meble, a ufając sobie głośno wypowiadamy nasze potrzeby, wierząc że rynek zaoferuje nam systemy urzeczywistniające marzenia. I to właśnie z potrzeby spełnienia marzeń powstał system AwanTech YOU, który w swych nieograniczonych możliwościach pozwala stworzyć szufladę, która jest tak wyjątkowa jak TY. Dwa rodzaje prowadnic, różne wysokości, swoboda w doborze kolorów, materiałów oraz kształtów i możliwość zastosowania różnorodnego designu, jest odpowiedzią firmy Hettich, na osobistą potrzebę, tworzenia wnętrza spójnego z domownikami.

Ukryty mechanizm regulacji i oświetlenie LED

System, jaki opracowała firma Hettich, odpowiada na aktualne potrzeby i zapotrzebowania w zakresie obowiązujących trendów. W szufladzie Hettich AvanTech You mechanizm regulacji jest ukryty, dzięki czemu nie zaburza odbioru estetycznego. Nie znajdziemy tu żadnych zaślepek ani śrub. Swobodne projektowanie zawdzięczamy smukłym liniom szuflad. Najważniejszą cechą jest możliwość dobrania interesujących profili dekoracyjnych i samych boków - od płyty, poprzez drewno, a nawet kamień, łupek oraz szklane wypełnienia z dodatkiem oświetlenia LED.

Szuflada Hettich AvanTech You pozwala stworzyć niesamowitą metamorfozę mebli oraz wnętrz i sprawdzi się doskonale w kuchniach, sypialniach, a także w meblach łazienkowych, dziecięcych oraz w garderobach.

Dom jako antidotum - spójność i harmonia

Każdego dnia upewniamy się w przekonaniu, że dom jako antidotum na otaczający nas świat, musi emanować spójnością i harmonią z ludźmi, którzy w nim mieszkają. Firma Hettich kierując się wieloletnim doświadczenia w komponowaniu szuflad, otworzyła się na pomysły klientów, by wraz z nimi tworzyć meble, które zapadają w sercu na zawsze.

AwanTech You daje Ci wiele możliwości, a Ty dokonujesz wyboru tworząc niepowtarzalny styl swojego domu.

Więcej informacji na: web.hettich.com