Dodatkowa sypialnia

Potrzebny jest nam trzeci pokój dla dziecka, a nie chcemy zrezygnować z posiadania własnej sypialni. Proszę o jakieś propozycje dodatkowego pokoju. Kuchnia może być aneksem, ale dosyć funkcjonalnym, bo korzystamy z niej na co dzień. Potrzebne są też szafy, bo obecnie mamy garderobę w przedpokoju i szafę w sypialni.

Kuchnia została przeniesiona do salonu, a na jej miejscu powstała sypialnia rodziców (obydwa pomieszczenia oddzielone ścianą). W sypialni duże łóżko z zagłówkiem z płyty, który przejmie funkcję szafek nocnych (bo na nie nie wystarczyło miejsca). Obok łóżka pojemna szafa ubraniowa.

W salonie pod oknem sofa, obok szafki (zabudowa na wymiar do sufitu), dalej szafka rtv z tv na ścianie, nad nim kolejne szafki. Ponadto stolik kawowy.

Bliżej wyjścia stół z 4 krzesłami.

W aneksie kuchennym lodówka (L), zmywarka 45 cm szer., szafka ze zlewem i koszami na śmieci, cargo lub szuflady, płyta grzewcza z piekarnikiem pod spodem, na końcu ponownie cargo lub szuflady. Na końcu zabudowy meblowej ścianka do wys. ok 130 cm - by choć częściowo zasłonić miejsce robocze w kuchni osobom siedzącym na kanapie.

Garderoba i łazienka pozostawione bez zmian.

Większa z sypialni przeznaczona na pokój dziecka. Przy ścianie z drzwiami łóżko i szafka nocna. Bliżej okna szafki i półki (otwarte lub zamknięte w zależności od potrzeb). Po drugiej stronie okna biurko i półki na książki. We wnęce szafa ubraniowa.

Dodatkowa sypialnia Dodatkowa sypialnia
Rys.1. Rzut mieszkania - stan obecny. Rys.2. Rzut mieszkania - propozycja aranżacji.