Pomysł na stare drzwi

W naszym mieszkaniu trwa remont, ale wymiana drzwi będzie musiała poczekać. Stare drzwi są nieładne i mocno kontrastują z nowym wnętrzem. Jak mogę odnowić drzwi jak najmniejszym kosztem? Chce tez zlikwidować /zamaskować przeszklenia w drzwiach sypialnianych. Podstawowe kolory wnętrza to biały, jasny beż i jasny szary, dodatki - ciemny brąz i czerwień.

 

Proponuję pomalować drzwi na biało, a na szkło nakleić fotonaklejkę (propozycja poniżej). Listewki wokół naklejki można zastąpić dekoracyjnymi listwami z drewna sosnowego, które można niewielkim kosztem nabyć w każdym markecie budowlanym, przyciąć je do wymaganego rozmiaru i pomalować - na biało - wtedy będą w kolorze drzwi, lub na czarno - wtedy będą jak ramka wokół naklejonego na szkło obrazka.

Drzwi pokojowe - stan obecny Proponowana fotonaklejka: Okleina z gazetą, czarno - biała, szer. 60 cm, wys. na zamówienie
Drzwi pokojowe - stan obecny. Proponowana fotonaklejka: Okleina z gazetą, czarno - biała, szer. 60 cm, wys. na zamówienie, NEWMEDIA-ART.PL, 8 zł za każde 10 cm długości (czyli np. 60 x 10 cm - 8 zł, 60 x 100 cm - 80 zł)