Łazienka ze skośną ścianą

Proszę o pomoc w aranżacji łazienki. Chcę, żeby znalazła się w niej pralka, suszarka, sedes podwieszany, kabina prysznicowa, szafka na ręczniki i pojemnik na bieliznę. Łazienkę chciałabym mieć w jasnym beżu lub białą z ciemnymi dodatkami (meblami).

We wnęce pod prysznicem można zrobić półeczki na kosmetyki. Na ścianie po prawej stronie proponuję umieścić suszarkę / grzejnik - będzie można sięgnąć po ręcznik wychodząc spod prysznica. Miska sedesowa na stelażu, nad nim szafka na papier toaletowy i środki czystości. Obok szafka na wymiar z umywalką i szufladami na kosmetyki pod spodem.

Po drugiej stronie zabudowa meblowa do sufitu z pralko - suszarką (2 w 1) lub pralką i suszarką ustawionymi jedna na drugiej (niektórzy producenci oferują sprzęty z możliwością takiego ustawienia). 

Obok słupek z koszem na pranie na dole i półkami na ręczniki itp. powyżej.

Łazienka ze skośną ścianą Łazienka ze skośną ścianą
Rys.1. Rzut mieszkania z wymiarami. Rys.2. Rzut łazienki z propozycją zagospodarowania.

Jeśli chodzi o płytki - proponuję kolekcję imitującą trawertyn i meble w kolorze orzechowym (na zamówienie). Całość będzie się bardzo ładnie komponowała kolorystycznie, a dzięki nawiązaniu do naturalnego kamienia aranżacja mimo prostoty nabierze elegancji.

Płytki podłogowe układamy prosto (nie w karo). Płytki na ścianie poziomo. Płytki ze żłobieniem (Travertine 3) kładziemy na kominie (z przodu i po bokach) również poziomo.

Łazienka ze skośną ścianą Łazienka ze skośną ścianą  Łazienka ze skośną ścianą
Płytki na podłogę: Travertine 2, wym: 598 x 598 mm, TUBĄDZIN, 119,93 zł / m2 Płytki na ścianę: Travertine 2, wym: 598 x 298 mm, TUBĄDZIN, 119,93 zł / m2 Płytki do obłożenia komina: Travertine 3, wym: 598 x 598 mm, TUBĄDZIN, 149,45 zł / m2