Dobieramy płytki do mebli kuchennych

Kupiliśmy meble kuchenne, jednak nie mamy pomysłu, jakie płytki położyć pomiędzy szafkami i na jaki kolor pomalować ściany. Kuchnia jest słoneczna, meble w klasycznym stylu w kolorze piaskowym. Proszę o pomoc w doborze kolorów w kuchni (ścian i płytek pomiędzy szafkami) oraz aranżacji okna. 

Do mebli kuchennych w tym stylu będą pasowały białe kafle - ewentualnie białe płytki z wypukłym wzorem (jedne i drugie układamy poziomo).

Zakupione meble kuchenne, do których trzeba dopasować płytki ścienne i kolory ścian. Zakupione meble kuchenne, do których trzeba dopasować płytki ścienne i kolory ścian.
Zakupione meble kuchenne, do których trzeba dopasować płytki ścienne i kolory ścian.
Pomieszczenie kuchenne - stan obecny Pomieszczenie kuchenne - stan obecny
Pomieszczenie kuchenne - stan obecny.

Ściany proponuję pomalować jasnym kolorem - Magnat Waniliowy Kryształ - lepiej nie stosować na ścianach ciemnego koloru, bo to odwróci uwagę od mebli.

Na okno roleta rzymska z delikatnym wzorem.

Płytka White Glossy Pillow, biała, wym: 750 x 250 mm Kafel Mugat Blanco, biały, ceramika, wym: 200 x 100 mm
Płytka White Glossy Pillow, biała, wym: 750 x 250 mm, OPOCZNO, 81 zł / m2 Kafel Mugat Blanco, biały, ceramika, wym: 200 x 100 mm, DEKORDIA.PL, 87 zł / m2 
Farba do ścian - Magnat Waniliowy Kryształ Roleta rzymska Florencja, tkanina 136 - 30, odcienie beżu
Farba do ścian - Magnat Waniliowy Kryształ. Roleta rzymska Florencja, tkanina 136 - 30, odcienie beżu, wymiar można dopasować do indywidualnych potrzeb, DEKORIA.PL, cena uzależniona od rozmiary