Beżowa łazienka

Prosimy o pomoc w rozplanowaniu ułożenia płytek w łazience. Nie przewidujemy tam wanny i prysznica. Zastanawiamy się nad umywalką nablatową z blatem dochodzącym do ściany. Jaka jest najlepsza zabudowa geberitu - do połowy ściany, czy na całą ścianę? Chcielibyśmy utrzymać ciepłą tonacje, np. kremowo - beżową.

Zabudowę za sedesem robimy do sufitu, zostawiając po bokach "schodek", za którym umieścimy taśmę LED (od podłogi do sufitu).

Umywalkę umieszczamy niemal centralnie na sąsiedniej ścianie - może być wpuszczana w blat lub stawiana na blacie. Pod umywalką szuflady na kosmetyki i papier toaletowy. Po obu stronach umywalki płytki blat na wymiar, pod nim półki lub szafki zamykane uchylnymi frontami - w zależności od potrzeb. 

Lustro na ścianie wklejane - na całą szerokość. Jeśli ilość mebli będzie niewystarczająca, można postawić dodatkowy słupek w lewym górnym rogu pomieszczenia (na rysunku).

Beżowa łazienka Beżowa łazienka
Rys.1. Rzut łazienki. Rys.2. Rzut łazienki - propozycja aranżacji.

Płytki - proponuję kolekcję Tubądzin Modern. Są to płytki drewnopodobne. Mieszamy różne odcienie i układamy na podłodze równolegle do ściany z drzwiami. Następnie układamy taką samą kompozycję na ścianie z umywalką i lustrem (do samego sufitu). 

Na pozostałych ścianach kładziemy płytki z kolekcji Tubądzin All in white - gładkie prostokątne. Natomiast na zabudowie za sedesem (z przodu) dekor All in white 2 STR.

Beżowa łazienka Beżowa łazienka 
Płytki Tubądzin Modern - inspiracja do zaaranżowania naszej łazienki - w podobny sposób można ułożyć płytki podłogowe (:wchodzące" następnie na ścianę). Kolekcja Tubądzin All in white - gładkie płytki ścienne układamy na ścianach, dekor na zabudowie za sedesem.