Powiększamy salon i aneks kuchenny

Proszę o propozycję powiększenia aneksu kuchennego (może być kosztem łazienki), ewentualnie powiększenie także salonu przy zachowaniu dwóch sypialni.

Sypialnia przylegająca do salonu została zmniejszona, dzięki czemu część dzienna mieszkania stała się bardziej obszerna. W sypialni poza 2 - osobowym łóżkiem i szafkami nocnymi znalazła się szafa ubraniowa oraz szafki (SZ).

W przedpokoju przy drzwiach pojemna szafa na okrycia wierzchnie i buty.

W łazience, która również została zmniejszona, prysznic z odpływem liniowym (PR.) - 120 x 80 cm, sedes, umywalka na blacie (pod nią szuflady), obok słupek do sufitu z pralką na dole (P).

W powiększonym aneksie kuchennym od lewej strony: niskie cargo, płyta grzewcza z piekarnikiem pod spodem, zmywarka, szafka ze zlewem i koszami na śmieci, szafka narożna (dłuższy bok o dł. 110 cm), na końcu lodówka (L). Przy kominie stół ze stołkami, we wnęce za kominem szafki na zastawę stołową, małe AGD itp.

W salonie sofa, stolik kawowy, fotel i zabudowa meblowa na całą ścianę (po bokach wysokie słupki, na środku szafki stojące, tv na ścianie i szafki wiszące nad tv).

Powiększamy salon i aneks kuchenny Powiększamy salon i aneks kuchenny
Rys.1. Rzut strefy dziennej mieszkania - stan obecny. Rys.2. Rzut strefy dziennej mieszkania - propozycja przebudowy i aranżacji..