Zmiana aranżacji mieszkania

Chcę wprowadzić zmiany w aranżacji mieszkania - WC zamienić na schowek / garderobę a łazienkę rozplanować na nowo (z uwzględnieniem prysznica, bidetu i szafek). Chciałabym też oddzielić aneks od salonu (lub zmienić aranżację tych dwóch pomieszczeń) z zachowaniem odpowiedniej ilość miejsca na szafki / szuflady do przechowywania.

Toaleta została zlikwidowana, na jej miejscu pojawiła się szafa wnękowa od strony przedpokoju oraz szafki wnękowe od strony salonu

Łazienka została zaaranżowana na nowo, znalazły się w niej: prysznic 90 x 90 cm (PR.), słupek meblowy do sufitu z pralką na dole (P), umywalka na szafce (U), sedes (S), bidet (B) oraz szafki przy drzwiach (meble robione na zamówienie).

Zmiana aranżacji mieszkania Zmiana aranżacji mieszkania
Rys.1. Rzut części dziennej mieszkania - stan obecny. Rys.2. Rzut części dziennej mieszkania - propozycja aranżacji.

Kuchnia została częściowo zasłonięta (pozostawione przejście ma 120 cm szer.), przy dobudowanej ściance znalazł się tv i szafki. Ponadto w salonie sofa narożna, stolik kawowy, szafki (na wymiar), stół z krzesłami.

W zabudowie meblowej w kuchni od lewej strony: zmywarka (Z), szafka ze zlewem i koszami na śmieci, szafka narożna z półką lub koszami obrotowymi, szuflady, płyta grzewcza z szufladami pod spodem, niskie cargo, na końcu słupek do sufitu z piekarnikiem i mikrofalówką w zabudowie (P+M). Przy drugiej ścianie lodówka (L) oraz szafki zamykane uchylnymi frontami (przechowywanie małego AGD).