Salon w domu jednorodzinnym

W salonie chcielibyśmy wydzielić miejsce na stół jadalniany (z możliwością rozłożenia na więcej osób) i wygodną kanapę - miejsce wypoczynkowe z tv. Widok z tarasu (tył budynku) jest na las, więc byłoby dobrze móc go widzieć ze strefy wypoczynkowej.

W salonie strefa sofa została ustawiona z zachowaniem widoku na las za oknem. Stolik kawowy, 2 pufy, za sofą przy ścianie witryna (W) lub półki na książki - w zależności od potrzeb. Przy przeciwległej ścianie tv.

Między salonem a kuchnią stół na 6 - 8 osób (na co dzień na 4 osoby).

W aneksie kuchennym od prawej strony: szafki (wysoki słupek), słupek z piekarnikiem i mikrofalówką w zabudowie (P+M), lodówka (L), szuflady (pod blatem), zmywarka (Z), szafka z 2 - komorowym zlewem i koszami do segregacji śmieci, szafka narożna z półką lub koszami obrotowymi, płyta grzewcza z szufladami pod spodem, ponownie szafka narożna, na końcu (w obrębie półwyspu). Półwysep kuchenny "zasłonięty" ścianką do wys. 120 - 130 cm.

Salon w domu jednorodzinnym Salon w domu jednorodzinnym
Rys.1. Rzut salonu z aneksem kuchennym. Rys.2. Rzut salonu z aneksem kuchennym - propozycja rozmieszczenia mebli i sprzętów.