Mała łazienka

Chciałabym uzyskać pomoc w aranżacji łazienki. Czy możliwe jest umieszczenie w niej prysznica w taki sposób, żeby okno znalazło się w jego obrębie, czy lepsza będzie wanna z parawanem? Gdzie powinny się znaleźć szafki (i jakie)?

Proponuję opcję z wanną i parawanem - będzie można dzięki temu brać prysznic i kąpiel. Rozmieszczenie funkcji na rzucie jest właściwe, nie ma potrzeby przesuwania sedesu, umywalki, i pralki.

Kolorystyka - drewno w jasnym odcieniu i biel. Na podłodze układamy płytki drewnopodobne (propozycja poniżej) równolegle do ściany z drzwiami. Te same płytki na ścianie z oknem (do sufitu, układ taki, jak na podłodze) - dzięi takiemu zabiegowi poszerzymy optycznie pomieszczenie. Pozostałe ściany oraz obudowę wanny wykańczamy białymi gładkimi płytkami.

Meble łazienkowe: szafka z szufladami na kosmetyki pod umywalką oraz wysoki słupek z pralką po drugiej stronie (nad pralką szafki zamykane uchylnymi frontami). Korpusy mebli kolorem zbliżone do podłogi, fronty lakierowane w kolorze białym lub szarym.

Mała łazienka Mała łazienka
Rys.1. Rzut łazienki. Płytki drewnopodobne Kale Italia Legni Tinta, VIVERTO.PL, 69 zł / m2