Kwiaty są piękne! Targi / Warsztaty / Spotkania Targi Rzeczy Ładnych łączą siły z kwiaciarnią Kwiaty&Miut i 30 marca zapraszają na nowe wiosenne wydarzenie w Warszawie - dzień z kwiatami i zielenią w Centrum Praskim Koneser pod hasłem „Kwiaty są piękne! Targi / Warsztaty / Spotkania”

Kwiaty są piękne!

„Kwiaty są piękne” to wydarzenie dla wszystkich, którzy kochają kwiaty i rośliny.

- Chcemy w najpiękniejszy z możliwych sposobów przywitać wiosnę i po raz pierwszy zebrać w jednym miejscu najlepsze kwiaciarnie i pracownie florystyczne z całej Polski, sprzedawców roślin, projektantów tworzących akcesoria kwiatowe, grafików, twórców użytkowej kwiatowej ceramiki etc. Chcemy świętować wiosnę, kolor, zieleń, fascynację kwiatami i roślinami w każdej ich postaci - mówią organizatorzy.

Wydarzenie będzie się składać z dwóch części - przestrzeni targowej oraz warsztatów i spotkań. Część targowa to stoiska starannie wyselekcjonowanych pracowni i projektantów gdzie będzie można kupić m.in. kwiaty cięte, rośliny zielone, wazony i ceramikę, kwietniki, kwiatowe akcesoria oraz grafiki.

Zapleciemy wianki, makramy i zrobimy lasy w słojach! - warsztaty

Imprezie towarzyszy cały dzień warsztatów i spotkań dla początkujących i zaawansowanych. Uczestnicy dowiedzą się wszystkiego na temat florystyki, pielęgnacji kwiatów i zastosowań zieleni.

Podczas warsztatów prowadzonych przez najlepszych ekspertów z całej Polski powstaną wianki na drzwi, kokedamy, makramy, lasy w słojach i ogródki sukulentowe. Na wszystkie warsztaty obowiązują zapisy pod adresem: info@targirzeczyladnych.pl.

Kuratorami części warsztatowej i ambasadorami imprezy będą Łukasz Marcinkowski i Radosław Berent - właściciele znanej poznańskiej kwiaciarni Kwiaty&Miut, jeden z najbardziej kreatywnych i innowacyjnych duetów na polskim rynku.

Są autorami świetnie przyjmowanych książek „O kwiatach” i „O roślinach”, organizatorami popularnych warsztatów i wykładów dot. kwiatów, zieleni i wykorzystania roślin w projektowaniu wnętrz. Ich najnowszy projekt to Szkoła Bukieciarstwa - cykliczny projekt edukacyjny dla miłośników kwiatów i profesjonalistów.

Kwiaty są piękne - kiedy i gdzie odbędzie się wydarzenie?

Wszystko to już 30 marca (godz. 11-19) w Centrum Praskim Koneser!

Wstęp na imprezę wolny!

Partner: Centrum Praskie Koneser

Patroni medialni: Czas na Wnętrze, Domo+, KUKBUK, HIRO, warszawawarsaw.com