Nic nie jest w stanie równie skutecznie odegnać stresu po długim dniu jak masaż bąbelkami powietrza i wirującymi strumieniami wody. Dodatkową atrakcją może być elektroniczne sterowanie hydromasażem, które umożliwia precyzyjne ustawienie czasu trwania kąpieli, kolejności włączania się dysz, a nawet temperatury wody.

Wanna akrylowa Cersania - Cersanit Wanna akrylowa WTL(P) SPACE bi EW - Sanplast Wanna akrylowa z hydromasażem Persja - PoolSpa.
Cersania, Cersanit. Akrylowa, symetryczna, wymiary 150x150 cm, głębokość 45 cm, pojemność 155 l, sprzedawana w komplecie z nóżkami do montażu, możliwość kupienia z jednym z 7 systemów hydromasażu. Cena od 1705 do 12977 zł WTL(P) SPACE bi EW, Sanplast. Akrylowa, trapezowa, wymiary 180x140 cm, głębokość 48 cm, pojemność 300 l, sprzedawana ze stelażem montażowym i systemem odpływowo-przelewowym, dostępna z jednym z 9 systemów hydromasażu. Cena od 2370 do 11066 zł Persja, PoolSpa. Akrylowa, symetryczna, wymiary 150x150 cm, głębokość 44 cm, pojemność 250 l, z systemem hydromasażu silver 2: masaż wodno powietrzny, sterowanie elektroniczne, programowanie kąpieli, automatyczne osuszanie systemu. Cena 7499 zł

Osobom ceniącym doznania wzrokowe, można polecić kolorowe podświetlenie wody. Gdy zależy nam na maksymalnie prostej obsłudze systemu, dobrze jest wybrać wyposażony w opcję samooczyszczania i osuszania kanalików doprowadzających wodę.

Ze względów praktycznych do codziennych kąpieli lepiej wykorzystywać natrysk - w wannach z hydromasażem nie powinno się używać pieniących środków do mycia, bo mogą zatykać kanaliki.