Sposobów na to jest wiele, ale nie ma nic prostszego niż wyrażenie jej poprzez kolory. Kolor we wnętrzu jest to jedna z pierwszych rzeczy, którą się kierujemy przy kupnie wyposażenia i urządzania wnętrza. One odzwierciedlają nasz charakter, nasze potrzeby i pragnienia. Wbrew pozorom nie dotyczy to tylko ścian i dodatków, dotyczy to również drzwi.

Podział na kolory oraz dopasowanie ich do modeli. Bardzo istotna rzecz, która ma wpływ na dopasowanie ich do wnętrza. Nie tylko naszego domu, ale także biur, czy nawet hoteli. Taki podział zagwarantuje dobre dopasowanie i ułatwi nam decyzję podczas zakupu.

Elegancja = 3D

Wyjątkowo dobre odwzorowanie struktury drewna. Odczuwalna, co daje poczucie zbliżenia się do natury. Weźmy pod uwagę gabinet, takie wnętrze zamknięte z pełną gracją. Orzech muscato, czy dąb stary, który doda powagi i pozwoli na skupienie się na wykonywanej pracy. Dopasowanie koloru do modelu, w tym przypadku wybór padł na Brandy i Parmę. Szklenie i dekor to jest połączenie, które da poczucie komfortu. Nie przytłoczy danego pomieszczenia, a przeszklenie dodatkowo rozświetli wnętrze. Efekt gwarantowany.

Jasne i nowoczesne

Odważnie, ale nie ma rzeczy niemożliwych. Od przełamanej bieli do ciepłych odcieni drewna. Ciepło, które przyciągnie miłośników ogniska domowego. Kolory, które koją i dają poczucie bezpieczeństwa. Vanilla w dębie piaskowym i dużo, ale subtelnych przeszkleń.

Nowoczesność, którą mamy w Mediolanie 10. Dzięki ciemnym szybom, przytulne wnętrze zostanie nieco przełamane. Wnętrze stanie się wyjątkowe z nutą nowoczesności. Dąb olejowany, który został stworzony, z myślą o nieco innym połączeniu. Mowa tu oczywiście o kolorze czarnym, który pogłębi trójwymiarowy efekt folii.

Pełna nowoczesność = Folia finisz

Głęboka, matowa czerń, grafit mat, czy czysta biel. To jest ta strona, która wychodzi naprzeciw wszystkim oczekiwaniom. Przełamuje wszystkie zasady i standardy. Jak podkreślić taki kolor we wnętrzu? A tu sekret tkwi w skrzydłach, które nie posiadają przeszkleń. Oddają pełną grację i podkreślają tym samym wartość koloru. Grafo, które jest ładnie, symetrycznie podzielone panelami środkowymi. Piękno ukryte w szczególe. Nowoczesne wydanie + nowe dekory uzupełniły tę kolekcję o dodatkową cechę - unikalności.

Drugie dno

Kolory od zawsze miały drugie znaczenie. W wyborze wielu produktów, nie tylko dotyczących wnętrza. Może to być kupno sprzętu elektronicznego, samochodu, czy odzieży. Kolor dodaje nam pewności siebie, odwagi. Pozwalają nam się zrelaksować, poczuć komfortowo, wyrazić swoje emocje. Dlatego, tak ważne jest odpowiednie połączenie go z danym produktem. Ten staje się wyjątkowy i przyciąga do siebie unikalnością.

 

Więcej informacji na: www.voster.pl