Psychologia twierdzi, że wybór kolorów idzie razem z naszym samopoczuciem. Kolor czerwony kojarzy się z aktywnością, daje nam siłę oraz wywołuje w nas ekscytację. Ponadto daje nam zastrzyk pozytywnej energii. Dosyć często kolor czerwony przemawia jako władza oraz symbolizuje prestiż.

Drzwi Rumba w kolorze czerwonym sprawdzą się wszędzie

Rumby w kolorze czerwonym świetnie zaakcentują fantastyczny charakter twojego salonu, a także w kuchni, jadalni czy też w twoim gabinecie. Sprawdzą się wszędzie tam, gdzie tętni życie rodzinne jak i towarzyskie.

Drzwi Rumba Bahama w kolorze żółtym

Barwa żółta cechuje się energią, radością oraz symbolizuje światło. W zależności od skali odcienia koloru wprowadzimy w naszym pomieszczeniu przytulną atmosferę oraz wpłynie na nas pozytywnie. Kolor który również pobudzi nas do działania - nawet gdy za oknem pada deszcz. Poprzez wybór jasnych ścian Rumba Bahama idealnie wpasuje się i zaakcentuje nasze wnętrze.

Skrzydła drzwiowe w białym kolorze - nowoczesne, loftowe, skandynawskie

Skrzydła drzwiowe w białym dekorze wkomponują się w każdym wnętrzu. Świetnie sprawdzą się we wnętrzach nowoczesnych jak również loftowych czy też skandynawskich. Niewątpliwie podkreślą charakter pomieszczenia oraz dadzą poczucie nie tylko przestrzeni, ale również będziemy mogli czuć się w nim swobodnie.

Drzwi Rumba w kolorze czarnym idealne do każdego wnętrza

Dzięki czerni nie musimy się obawiać, czy drzwi w tym kolorze będą pasować do pokoju czy też do sąsiedniego korytarza. Dekor ten idealnie dopasuje się do każdego typu wnętrz. Rumbę w czarnym kolorze najlepiej łączy się z białym, srebrnym jak również złotym. Czarny zdecydowanie wpasuje się w każdym wnętrzu - zapewniamy!

Więcej informacji na: www.voster.pl