Wnętrza inspirowane naturą od dłuższego czasu cieszą się niesłabnącą popularnością. Drewno to materiał chętnie wykorzystywany przez architektów ze względu na swoją ponadczasowość i elegancję. Umożliwia ono wykreowanie przestrzeni sprzyjającej odpoczynkowi, dzięki której pomieszczenie nabierze ciepłego i domowego klimatu.

Drzwi - subtelna dekoracja wnętrza 

Idealnym dopełnieniem zarówno nowoczesnych, jak i klasycznych aranżacji są drzwi, które oprócz funkcji użytkowej będą subtelną dekoracją wnętrza. Wybór pasującego modelu ułatwi szeroka gama kolorystyczna ERKADO, w ofercie której znalazły się okleiny o różnych odcieniach, fakturach i usłojeniu oddającym naturalne piękno drewna. Decydując się na nie, możemy wprowadzić namiastkę natury do wnętrza , które staje się przytulniejsze i zapewni nam przestrzeń sprzyjającą odpoczynkowi.

Naturalny urok wnętrza

Interesującą propozycją ERKADO jest możliwość dowolnego zestawienia paneli dekoracyjnych, drzwi, ościeżnic i listew przypodłogowych, co pozwala na zachowanie spójności kolorystycznej podkreślającej naturalny urok wnętrza. W naszej ofercie znajdują się także czarne detale (szyba VSG, zawiasy, okucia), które w połączeniu z kolorem drewna tworzą modny w tym sezonie duet.

Więcej informacji na: www.erkado.pl