Nowa jakość wśród odkurzaczy bezprzewodowych. Odkurzacz zapewnia szybkie i dokładne bezprzewodowe odkurzanie oraz wyłapuje więcej kurzu i innych zabrudzeń przy każdym pociągnięciu - nawet do tyłu.

Lubisz porządek, ale nie masz wystarczająco dużo czasu na odkurzanie?
Nowy odkurzacz bezprzewodowy SpeedPro Max marki Philips zrewolucjonizuje Twoje podejście do sprzątania. Dzięki swojej dużej szybkości pozwala w krótszym czasie usunąć więcej zabrudzeń, co czyni go znakomitym wyborem dla wszystkich aktywnych i zapracowanych. Jego innowacyjna nasadka 360º została skonstruowana w taki sposób, by zasysać zabrudzenia szybciej i skuteczniej, zapewniając niezrównany efekt odkurzania za każdym posunięciem - również w tył. Dzięki temu liczy się każdy Twój ruch! Co to dokładnie znaczy?

Choć podczas sprzątania zwykle instynktownie przesuwasz odkurzacz w przód i w tył, większość dostępnych na rynku odkurzaczy bezprzewodowych zbiera zabrudzenia wyłącznie przy przesuwaniu nasadki do przodu. SpeedPro Max to jednak urządzenie zaprojektowane z myślą o naturalnych ruchach wykonywanych przez użytkowników, dlatego usuwa zabrudzenia również w trakcie przesuwania w tył, co pozwala skrócić czas poświęcany na sprzątanie. W dodatku nasadka 360º zapewnia wyjątkową skuteczność czyszczenia bez względu na kierunek ruchu, gdyż zasysa zanieczyszczenia z każdej jej strony (z przodu, z tyłu oraz po bokach). Wszystko dzięki zaawansowanemu cyfrowemu silnikowi PowerBlade, który zapewnia przepływ powietrza powyżej 1000 l/min, umożliwiając efektywne zasysanie kurzu i brudu.

FC6823

Ponadto w odkurzaczu pionowym wykorzystano technologię PowerCyclone 8 - najbardziej zaawansowaną technologię cyklonową stosowaną w odkurzaczach bezworkowych Philips. Budowa urządzenia, w połączeniu z jego mocą ssącą, pozwala skutecznie oddzielić kurz od powietrza. To rozwiązanie sprawia, że siła odkurzacza nie słabnie, nawet przy pełnym pojemniku na kurz.

FC6813

Sprzątanie z bezprzewodowym odkurzaczem SpeedPro Max jest niezwykle wygodne. SpeedPro Max znakomicie odkurza nawet, jeśli położysz odkurzacz na płasko na podłodze. W dodatku podświetlenie LED w nasadce odkurzacza pomoże Ci dostrzec i usunąć każdy kurz w nawet najtrudniej dostępnych miejscach, takich jak przestrzenie pod łóżkiem czy sofą. Jedna, uniwersalna nasadka znakomicie sprawdza się zarówno na twardych podłogach, jak i na dywanach. Funkcja Smart Power Control oferuje trzy ustawienia siły ssania, pozwalając na jej optymalne dostosowanie do odkurzanej powierzchni - podłogi twarde, dywany, tapicerka itp. Ponadto dzięki zintegrowanej szczelinówce i szczoteczce przydatne akcesoria masz zawsze pod ręką. Pozwalają sprzątać w wygodny dla Ciebie sposób, nawet w trudno dostępnych miejscach takich jak przestrzenie między meblami czy róg sufitu. Natomiast aby usunąć z sofy sierść zwierząt domowych i zabrudzenia, możesz użyć wyjmowanego odkurzacza ręcznego oraz mini elektroszczotki (model: FC6823/01, FC6813/01).

FC682

Akumulator litowo-jonowy 25,5V gwarantuje nieprzerwaną pracę odkurzacza bezprzewodowego nawet do 65 minut, a cyfrowy wskaźnik poziomu naładowania sygnalizuje konieczność ładowania akumulatora. Philips SpeedPro Max posiada również filtr wyłapujący zanieczyszczenia, które są zamknięte w komorze odkurzacza, co pozwala kontrolować poziom alergenów i bakterii w otoczeniu. Wyjmowany pojemnik na kurz umożliwia łatwe i higieniczne usunięcie zanieczyszczeń po zakończeniu odkurzania.

Teraz bez względu na to, jak duży bałagan Cię zaskoczy, posprzątasz go tak szybko i tak dokładnie, że nie zostanie po nim nawet ślad. Zrewolucjonizuj swoje podejście do sprzątania z szybkim odkurzaczem bezprzewodowym SpeedPro Max firmy Philips!

Rekomendowane ceny odkurzaczy SpeedPro Max wynoszą:

  • FC6823/01 - 2019 PLN
  • FC6822/01 - 1929 PLN
  • FC6813/01 - 1789 PLN
  • FC6812/01 - 1699 PLN