Przedpokój to pomieszczenie, które powinny charakteryzować dwie podstawowe cechy: reprezentacyjność i funkcjonalność. Warto zatem zadbać o właściwy kolor ścian oraz wyposażenie. Współcześnie oferowane produkty wnętrzarskie pozwalają na komfortowy i estetyczny wystrój nawet najmniejszego korytarzyka. Do wyboru są zestawy mebli do przedpokoju, jak i pojedyncze elementy, takie jak: wieszaki na odzież i stojaki na obuwie.

Zestawy mebli do przedpokoju

Duży wybór mebli do przedpokoju oferuje sklep wmrowisku.pl. W asortymencie sprzedawcy są większe i mniejsze zestawy mebli, które w optymalny sposób zagospodarują każdą powierzchnię. Dla przykładu, jeśli dysponujemy ścianą o szerokości 220 cm, to obok siebie ustawić możemy szafę, komodę z półkami i szufladami, lustro oraz wieszak. Oczywiście każdy z elementów może także stać samodzielnie w dowolnej konfiguracji.

W ofercie są również meblościanki do przedpokoju, które występują w postaci jednego mebla zawierającego szafkę na buty, szafkę z szufladą, półkę, lustro oraz ściankę z wieszakami. Meblościanka nadaje się na ścianę o szerokości 111 cm, czyli z powodzeniem zmieści się nawet w kawalerce.

Takie praktyczne meble do przedpokoju są w stanie pomieścić całkiem sporo rzeczy, które są nam potrzebne do wyjścia z domu. Bez problemu powiesimy kurtkę, odłożymy klucze czy zawiesimy parasolkę. Wszystko jest pod ręką i ma swoje miejsce. Meble do przedpokoju występują w kilku wariantach kolorystycznych. W opcji są szafki w kolorze białym lub w różnych odcieniach drewna (na przykład: dąb postarzany lub dąb sonoma).  

Wieszaki do przedpokoju

Na uwagę zasługuje także kolekcja wieszaków do przedpokoju. Korytarzowe wnętrza można wyposażyć w wieszak stojący lub wiszący o tradycyjnym bądź nowoczesnym wyglądzie. W mieszkaniach urządzonych w klasycznym stylu sprawdzą się proste, drewniane lub metalowe stojaki na odzież, czapki i szaliki. W opcji są modele o różnej ilości haczyków. W takich pomieszczeniach powinny sprawdzić się również wieszaki na kółkach z regulowaną wysokością poprzeczki. Tego typu artykuły mogą z powodzeniem zastąpić szafę. Umożliwiają wygodny dostęp do odzieży dla dzieci i osób niepełnosprawnych.

Do nowoczesnych przedpokoi dedykowane są wieszaki o nietypowych kształtach i kolorach. W sprzedaży dostępne są ścienne wieszaki, które przedstawiają panoramę miasta, schemat linii metra lub wspinające się postacie. Entuzjastom skandynawskich rozwiązań spodobają się białe stojące wieszaki przypominające gałęzie drzewa lub drewniane wieszaki o kształcie drabiny. W ofercie sklepu w mrowisku.pl są zatem produkty, które zaspokoją różne gusta użytkowników.

Stojaki na buty do przedpokoju

Uzupełnieniem wieszaka może być szafka na buty do przedpokoju. Wachlarz produktów obejmuje meble o różnej konstrukcji, w tym: drewniane szafki na buty z metalowymi elementami. Przy czym miejsce na obuwie może przyjąć kształt podłużnych rurek lub kratki. W sprzedaży są także szafki na buty w całości wykonane z drewna.

Godne uwagi są także siedziska do przedpokoju posiadające schowek na buty. Tego typu akcesoria pozwalają na efektywne wykorzystanie powierzchni pokoju oraz wygodne wkładanie lub ściąganie obuwia. Nadają się nie tylko do przedpokoju, ale również na ganek lub do garderoby.