Jaka umywalka i bateria do nowoczesnej łazienki?

Jakiś czas temu zrobiliśmy remont łazienki, jednak z pewnych względów odłożyliśmy na później montaż umywalki. Teraz chcemy dokończyć aranżację, ale nie wiemy, jaka umywalka i bateria będą pasowały do takiego wnętrza. Dodam tylko, że zabudowa pod blatem jest podzielona na 3 równe części.                                                                                                                                                            

Jaka umywalka i bateria do nowoczesnej łazienki?W tej nowoczesnej łazience najlepiej będzie wyglądała prostokątna umywalka - ze względów praktycznych wpuszczana w blat, ponieważ znajduje się on na dużej wysokości (przykrywa pralkę). W związku z podziałem zabudowy na 3 równe części i by zachować ładną kompozycję, należy umieścić umywalkę centralnie.

Wybieramy umywalkę, której szerokość nie będzie większa niż 60 cm - taką wielkość ma każda z części zabudowy (tutaj wskazówką jest pralka - ma szerokość 60 cm, w związku z tym szuflady i szafka przy ścianie również mają po 60 cm).

Jaka umywalka i bateria do nowoczesnej łazienki?  Jaka umywalka i bateria do nowoczesnej łazienki?
 Umywalka Ontario, ceramika, szer. 60 cm, CERSANIT, 448 zł   Bateria umywalkowa stojąca, seria Torino, chrom, wys. 18 cm, FERRO, 418 zł