Dekoracja ściany przy schodach

Planujemy wykończyć schody w domu drewnianymi trepami i zrobić balustradę w nowoczesnym stylu. Zastanawiamy się, co położyć na ścianę przy schodach, by nie była taka pusta. Nie może to być zbyt wyrazista dekoracja, ponieważ schody przylegają do salonu,  w którym sporo "się dzieje". Myśleliśmy o czymś w kolorze brązowym, co jednocześnie wygłuszyłoby nieco ścianę. Przesyłamy wizualizację, ponieważ dom jest jeszcze w stanie deweloperskim.

Schody - wizualizacjaSchody znajdują się blisko salonu, który będzie bogaty w dekoracje, dlatego faktycznie nie należy zbyt mocno akcentować ściany przy schodach. Proponowałabym położyć dekoracyjną farbę do wnętrz Klondike 433 a silver.

Dzięki niej uzyskujemy na ścianie delikatną strukturę, ponadto farba zawiera połyskujące srebrne drobinki i jest cieniowana - wszystkie te walory będą szczególnie korzystnie wpływały na wygląd ściany, gdy oświetlimy ją punktowo (punkty na suficie lub nowoczesne kinkiety).

Farba wygląda jak tapeta, jest przyjemna w dotyku (nie jest ostra), zapewni też częściowe wytłumienie ściany.

Jeśli chodzi o kinkiety, proponowałabym nowoczesne w formie kubików wykonane z ceramiki. Takie kinkiety można malować - również farbą Klondike, dzięki czemu oprawa oświetleniowa praktycznie znika, widoczne jest samo światło.

Dekoracyjna farba do wnętrz Klondike 433 a Silver Ceramiczny kinkiet Kubik Cleoni
Dekoracyjna farba do wnętrz Klondike 433 a Silver, KLONDIKE, wycena na indywidualne zamówienie Ceramiczny kinkiet Kubik Cleoni, wym: 12 x 12 x 12 cm, CLEONI, 59 zł