Prysznic i wanna w niedużej łazience

Proszę o pomoc w rozplanowaniu łazienki. Nie potrzebujemy bidetu, sedes - jeśli się nie zmieści, nie jest konieczny (jest w drugiej łazience). Chcemy mieć wannę i prysznic oddzielnie - prysznic najlepiej w formie wnęki zabudowanej szklaną ścianką z drzwiami, bez brodzika. Umywalka powinna być duża, na 2 baterie. Do tego miejsce na pralkę, którą w przyszłości zabudujemy.

Prysznic został umieszczony we wnęce przy kominie - częściowo zabudowany ścianką, za którą znalazła się zabudowa z pralką. Prysznic zamykany szklanymi drzwiami na podmurówce (brak brodzika).

Za zabudową z pralką umywalka na 2 baterie, na końcu wanna.

Prysznic i wanna w tej niedużej łazience to rozwiązanie, które można zastosować, ale kosztem zlikwidowania sedesu.   Poza tym nie ma sensu wciskać go na siłę, jeśli jest w drugiej łazience. Lepiej móc swobodnie się poruszać w pomieszczeniu.

Ważną kwestią, o której należy pomyśleć w każdej łazience jest suszenie prania. Jeśli nie chcemy wieszać pod sufitem suszarki sznurkowej, kupujemy suszarkę, którą możemy postawić na pralce - tym samym schować ją w zabudowie meblowej.

Prysznic i wanna w niedużej łazience Prysznic i wanna w niedużej łazience
Rys.1. Rzut łazienki - przed aranżacją. Rys.2. Rzut łazienki - proponowana aranżacja.