Łazienka w stylu industrialnym

Proszę o pomoc w aranżacji łazienki o wymiarach 190 x 110 cm. Na wprost po lewej jest uskok 22 x 11 cm. W ścianie po lewej są umieszczone liczniki itp. energii. Na wprost chciałabym umieścić pralkę nie przeznaczoną do zabudowy oraz umywalkę. Po prawej toaletę podwieszaną. Po tej stronie też jest grzejnik oraz przyłącze do ewentualnej małej umywalki. Kolorystycznie łazienka musiałaby nawiązywać do reszty mieszania, czyli szarych betonowych płytek, drewna i bieli - charakter industrialny.

Pralkę proponuję zostawić tam, gdzie jest, a całą ścianę, przy której stoi zabudować szafkami (pralka niezabudowana) - w szafkach miski na pranie, detergenty, papier toaletowy, itp. 

Po prawej stronie podwieszana miska sedesowa i niewielka umywalka obok. Jeśli miedzy grzejnikiem i drzwiami nie wystarczy miejsca na lustro, można je umieścić na ścianie po drugiej stronie - jako wąski pas na całą wysokość pomieszczenia - od podłogi do sufitu (można zastosować taki podział tafli, by poszczególne kawałki miały wysokość jak płytki ścienne - a ich krawędzie pokrywały się w tych samych liniach z fugami). W ten sposób uzyskamy dodatkowy efekt dekoracyjny.

Kolorystyka - na podłodze płytki drewnopodobne ułożone równolegle do ściany z drzwiami. Zabudowa meblowa w okleinie lub fornirze w podobnym kolorze, co podłoga (wzór drewna w układzie poziomym na frontach - dzięki temu optycznie poszerzymy łazienkę). 

Na pozostałych ścianach białe gładkie płytki 30 x 60 cm układane poziomo. Kolor szary w postaci metalowej lampy wiszącej na suficie oraz na ręcznikach.

Łazienka w stylu industrialnym Łazienka w stylu industrialnym
Obecny wygląd łazienki. Rys.1. Rzut łazienki - propozycja aranżacji.