Mimo tego, że sytuacja pandemiczna już się unormowała, to wielu pracodawców ciągle proponuje swojej załodze pracę zdalną. Wszystko wskazuje na to, że niektóre branże na stałe przyjmą taki sposób świadczenia pracy. Home office wiąże się jednak z koniecznością posiadania odpowiedniego umeblowania oraz sprzętu. Dzisiaj pokażemy, że biurka i krzesła gamingowe mogą z powodzeniem służyć nam w pracy zdalnej.

Czym charakteryzują się biurka gamingowe?

Biurka gamingowe stworzono głównie z myślą o graczach gier komputerowych. A przecież czynności przez nich wykonywane zazwyczaj odpowiadają temu, co robi w pracy niejeden urzędnik, księgowy, grafik, dziennikarz, pracownik obsługi klienta. A mianowicie siedzi i oferuje swoje umiejętności i wiedzę za pośrednictwem komputera. W tym aspekcie gracze i pracownicy różnią się zatem jedynie rodzajem wykorzystywanego oprogramowania.

Biurka gamingowe wykonane są w taki sposób, aby zagwarantować najlepsze warunki do pracy przy komputerze. Posiadają zatem optymalną ku temu wysokość. Do tego gwarantują możliwość długiego, komfortowego przebywania w pozycji siedzącej. Wszystko dzięki indywidualnemu wyprofilowaniu i dopasowaniu się do indywidualnych potrzeb użytkowników. Co ciekawe, można do nich dobrać dodatkowe moduły, które pozwalają na zorganizowanie zdrowej przestrzeni do pracy.

Biurka gamingowe są nie tylko pożyteczne, ale również mogą stanowić dekorację pokoju. Szczególnie gdy zdecydujemy się na zakup modeli z oferty sklepu ProGamer.pl. Firma projektuje i sprzedaje niezawodne oraz bezawaryjne produkty, które spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.  

Czym charakteryzują się fotele gamingowe?

W pracy zdalnej równie ważny jest dobór ergonomicznego krzesła. Takiego, który zapewni swobodę ruchów i jednocześnie będzie stanowiło idealne wsparcie dla kręgosłupa. ProGamer.pl posiada w asortymencie krzesła, które są miękkie, jednak się nie odkształcają. Do tego mają wygodne podłokietniki oraz stabilne podparcie. Wymuszają prawidłową pozycję naszego ciała. Krzesła posiadają bardzo praktyczną funkcję TILT, czyli możliwość ustawiania oparcia pod właściwym dla siedzącego kątem. TILT może tworzyć efekt kołysania lub zablokować oparcie.

Godne uwagi są modele, których siedziska swoim kształtem przypominają fotele kubełkowe. Do wyboru jest wiele ciekawych egzemplarzy. Ich pełna specyfikacja dostępna jest pod adresem internetowym: https://pro-gamer.pl/kategoria/fotele-gamingowe/. W opcji są fotele z siedziskami ze skóry naturalnej, skóry PU, alcantary lub innej tkaniny, występujące w różnych wersjach kolorystycznych, w tym: czarnej, brązowej, szarej, szaro-różowej, czarno-czerwonej, szaro-czarnej.

Jakie inne akcesoria gamingowe przydają się w pracy zdalnej?

Wśród akcesoriów dla graczy, znajdują się także inne gadżety, które na pewno spodobają się osobom wykonującym pracę zdalną. Wachlarz produktów obejmuje, między innymi: klawiatury komputerowe, myszki komputerowe, maty ochronne pod fotel, podkładki pod komputer i myszkę komputerową, zagłówki do fotela, słuchawki przewodowe. Pracownicy sklepu oferują profesjonalne doradztwo w zakresie doboru biurka, krzesła oraz akcesoriów do konkretnych potrzeb i oczekiwań klienta.