Nic nie jest tak istotne dla naszego zdrowia jak jedzenie. Jednak ma ono również ogromny wpływ na stan naszej planety. Przemysł spożywczy odpowiada za jedną trzecią globalnego zużycia energii i ponad 20% emisji gazów cieplarnianych. Właśnie dlatego Electrolux tworzy zaawansowane technologicznie sprzęty AGD z myślą o tym, żeby pomóc Ci w ograniczeniu marnowania żywności oraz zmniejszeniu zużywanej wody i energii elektrycznej.

Płyty indukcyjne Electrolux efektywnie wykorzystują energię elektryczną, pomagając Ci zmniejszyć rachunki za prąd. Precyzyjne sterowanie mocą zapobiega przypalaniu posiłków, a oddzielne zegary dla poszczególnych pól grzejnych ułatwiają gotowanie kilku potraw jednocześnie.

Piekarniki z funkcją pary pozwalają odgrzać wczorajszy obiad, który będzie tak samo smaczny jak dzień wcześniej. Do tego, gotując na parze, zmniejszasz zużycie tłuszczu i oleju, zachowując przy tym wszystkie witaminy i składniki mineralne.

Z Electrolux oszczędzasz nie tylko podczas gotowania, ale również zmywania. Dzięki intuicyjnemu interfejsowi wybierzesz najbardziej ekologiczny cykl mycia i zużyjesz tylko tyle wody, ile to konieczne. Z funkcją AirDry uzyskasz nawet 3 razy lepsze efekty suszenia naczyń, oszczędzając przy tym energię elektryczną, a ramię SatelliteClean zapewnia jeszcze skuteczniejsze spryskiwanie wodą.

Niemarnowanie żywności, zrównoważona dieta przyjazna dla środowiska, ekonomiczne i ekologiczne podejście do gotowania i zmywania. Nie potrzeba wiele, aby cieszyć się dłuższym i zdrowszym życiem, a zarazem dbać o środowisko - dla nas i dla przyszłych pokoleń.

Więcej informacji na: www.electrolux.pl