Dobry piekarnik to podstawa kuchennego sukcesu. Dlatego warto wybrać taki, który będzie niezawodnym pomocnikiem w kulinarnych eksperymentach.

Stoisz przed wyborem piekarnika, zastanawiając się, jaki model pozwoli Ci przygotować naprawdę smaczne potrawy, będzie łatwy w obsłudze i utrzymaniu czystości, a jednocześnie będzie się pięknie prezentował w Twojej kuchni? Jeżeli marzysz o daniach jak z pięciogwiazdkowej restauracji przygotowywanych w domu oraz o wygodnej pracy w kuchni, piekarnik I-Touch 4 HWO60SM5T5BH jest właśnie dla Ciebie. Bez względu na to, czy w sztuce gotowania stawiasz dopiero pierwsze kroki, czy osiągnąłeś już poziom mistrzowski.

Jak łatwo nauczyć się gotować?

Jeśli zaliczasz się do tej pierwszej kategorii, potrzebny jest Ci piekarnik z wirtualnym asystentem, który stanie się Twoim nauczycielem, w prosty sposób tłumaczącym, jak sprawnie i ze spektakularnym efektem przyrządzić każdą potrawę. Takie wsparcie zapewni sztuczna inteligencja, w którą został wyposażony piekarnik Haier I-Touch 4 HWO60SM5T5BH. Osobisty asystent Cook with Me podpowie, jakie ustawienia wybrać, żeby osiągnąć najlepsze rezultaty, a Ty bez problemu zamienisz nawet najbardziej skomplikowane przepisy w wyborne dania, które zachwycą całą Twoją rodzinę i przyjaciół. Podczas przyrządzania potrawy nie ominiesz żadnego kroku, a 350 przepisów będzie zawsze pod Twoją ręką dzięki wbudowanej książce kucharskiej. Korzystanie z piekarnika jest przy tym bardzo proste za sprawą intuicyjnego wyświetlacza, który pozwala łatwo zarządzać wszystkimi dostępnymi funkcjami, a także ustawiać temperaturę i czas pracy.

Mistrzowskie wypieki

Jeśli jesteś szczęśliwcem obdarzonym darem pysznego gotowania i wyjątkową kulinarną fantazją, z pewnością szukasz piekarnika, który sprosta Twojemu talentowi i pozwoli na szybką pracę i sprzątanie po niej. Panel szefa kuchni, w który wyposażony jest piekarnik Haier I-Touch 4 HWO60SM5T5BH, zwiększa cyrkulację powietrza i równomierne rozłożenie temperatury wewnątrz piekarnika. Dzięki temu Twoje potrawy upieką równomierniej i szybciej. Dodatkowo, inteligentna termosonda pozwala na precyzyjną kontrolę temperatury potraw w trakcie pieczenia. Piekarnik automatycznie wykrywa typ potraw, zapewnia idealne ustawienia oraz kontroluje temperaturę.

Ergonomii pracy sprzyja także budowa piekarnika, który ma większą pojemność niż inne urządzenia o tych samych wymiarach. Stabilne drabinki i wytrzymałe prowadnice teleskopowe pozwalają natomiast na stabilne, komfortowe i bezpieczne wysuwanie tac, niezależnie od ciężaru umieszczanych na nich naczyń. Doświadczeni kucharze docenią także funkcję U-Create, która pozwala na stworzenie własnego przepisu, zawierającego kolejne kroki pieczenia, co świetnie sprawdza się np. przy pieczeniu chleba.

Czyste piękno

Piekarnik Haier I-Touch 4 HWO60SM5T5BH to wymarzony sprzęt, także dlatego, że czyści się... samoczynnie! Specjalne panele katalityczne zbierają zanieczyszczenia powstające w trakcie pieczenia, a następnie dochodzi do ich spalenia jeszcze w czasie pracy urządzenia. W walce o czystość pomaga także para wodna, która zmiękcza zabrudzenia w piekarniku, dzięki czemu można je łatwo usunąć wilgotną ścierką. Wszystkie te zaawansowane technologie ukryte zostały w czystej, szlachetnej, minimalistycznej formie. Do  produkcji piekarnika użyto  materiałów wysokiej jakości, które gwarantują, ze będziesz cieszyć się  swoim niezawodnym kuchennym pomocnikiem przez długie lata.

Więcej informacji na: www.candy-home.com