Zachwycająca prostotą i elegancją - tak prezentuje się najnowsza kolekcja Furo marki Radaway.

Seria Furo to najnowsza propozycja firmy Radaway. Na kolekcję składają się cztery kabiny prysznicowe, trzy modele drzwi wnękowych oraz parawan nawannowy. Ich delikatna forma sprawia, że doskonale prezentuje się w każdym wnętrzu oraz w każdym stylu, w jakim jest ono urządzone.

Furo KDJ

Seria Furio to modele z drzwiami przesuwnymi bez ramy, które osadzone są na rolkach z systemem płynnej regulacji. Takie rozwiązanie zapewnia cichy i bezawaryjny bieg. Ponadto rolki od wewnętrznej strony zlicowane są ze szkłem, co ułatwia utrzymanie kabiny w czystości. Komfort użytkowania zapewnia również 8 mm szkło pokryte hydrofobową powłoką EasyClean®, dzięki której krople wody nie osadzają się na szybie i nie zostawiają nieestetycznych zacieków.

Furo Gold PND II

Produkty z tej kolekcji dostępne są w trzech kolorach: chromie, złotym i czarnym, dzięki czemu pasują do każdej aranżacji. Modele można dodatkowo spersonalizować, zmieniając uchwyt pionowy na okrągły lub poszerzając wejście o 30 mm. Dodatkowo w zależności od modelu i jego rozmiaru, istnieje możliwość zamiany sposobu stabilizacji oraz wymiany uszczelek przejrzystych na czarne.

Furo Black KDJ

Kolekcja Furo dostępna jest w programie "Na miarę" umożliwiającym wykonanie modeli według indywidualnych potrzeb oraz w usłudze laserowego grawerowania na szkle, która dodatkowo wzbogaca design wybranego produktu. Na specjalne zamówienie można również zamówić modele z uchwytem pełniącym rolę relingowego wieszaka na ręcznik.

Furo Gold Walk In

Więcej informacji na: www.radaway.pl