Od lat moda wywiera ogromny wpływ na trendy wnętrzarskie. Teraz możemy się o tym przekonać jeszcze bardziej, ubierając nasze pomieszczenia w stroje prosto ze światowych wybiegów. Wszystko dzięki spotkaniu świata wielkiej mody i designu, którego efektem są zachwycające kolekcje płytek ceramicznych Paradyż My Way by Gosia Baczyńska.

Pomysł na tak nietuzinkową współpracę zrodził się podczas mecenatu firmy nad niezwykłym pokazem mody Gosi Baczyńskiej "Per aspera ad astra" w Łazienkach Królewskich w 2019 roku, który Ceramika Paradyż objęła mecenatem. Wtedy też postanowiono, aby strukturę zamkniętą w tkaninach przenieść na płytki ceramiczne. Ideę udało się zrealizować, łącząc ze sobą dwa, tylko pozornie odmienne światy.

Z jednej strony pełnię kreatywności, oryginalności i pomysłowości przestrzeni twórczej. Z drugiej sfery wzornictwa przemysłowego, jakości i najnowocześniejszych technologii zdobniczych. To właśnie one umożliwiły urzeczywistnienie artystycznej wizji, talentu i emocji Gosi Baczyńskiej i jak najwierniejsze przeniesienie ich na materiał ceramiczny.

Autentyczności całej kolekcji dodaje fakt, że projektantka była zaangażowana na każdym etapie prac twórczych, projektowych i produkcyjnych, kreując wyjątkowe kolekcje dopracowane w najdrobniejszych detalach. Właśnie to ogromne zaangażowanie z obu stron zaowocowało stworzeniem produktów najwyższej jakości, które w unikatowy sposób przenoszą modę ze światowych wybiegów wprost do naszych wnętrz.

Siedem luksusowych kolekcji: Mystic Shadows, Night Queen, Sleeping Beauty, Fashion Spirit, Unique Lady, Cold Princess oraz Noissy Whisper, zachwyca oryginalną kolorystyką, nieoczywistymi i odważnymi detalami oraz bogactwem struktur, które wyróżniają je spośród produktów innych producentów.

Design płytek projektu Gosi Baczyńskiej nawiązuje do najbardziej sensualnych wyróżników i atrybutów kobiecej garderoby: plis, satyny, koronki, cekinów, złota i srebra. Każda kolekcja oddaje zarówno zmysłowe kolory i fasony, znane z modowych wybiegów, jak i niepowtarzalny oraz wyjątkowy styl Gosi Baczyńskiej. Projektantka i zespół Ceramiki Paradyż zostawili swoim klientom pełną dowolność w kreowaniu własnych aranżacji, wdrażając zasadę MIX 'N' MATCH, dzięki której płytki można dowolnie układać.

Połączenie nieskrępowanej kreatywności, designu i najnowszych osiągnięć technologicznych to dowód na zupełnie nowe spojrzenie na urządzanie domowej przestrzeni. Przestrzeni, która wyznacza trendy nie tylko w zakresie wnętrzarskim, ale również modowym. Nowe kolekcje Paradyż My Way by Gosia Baczyńska czerpią bowiem i wydobywają z każdej z tych sfer to, co najlepsze, przenosząc niezwykłą wrażliwość artystyczną do naszych wnętrz.

Premiera najnowszej kolekcji odbyła się pod koniec czerwca w Warszawie, przyciągając przedstawicieli mediów wnętrzarskich oraz modowych, a także gwiazdy. Goście byli zachwyceni wystawą stworzoną na kształt domu, do którego pomieszczeń można było zaglądać w rytm ukochanego przez Gosię Baczyńską Bolera. Event połączony z pokazem mody był ogromnym sukcesem oraz możliwością do zaprezentowania nowej kolekcji Paradyż My Way by Gosia Baczyńska w zupełnie innym świetle.

Zapraszamy na www.paradyz.com oraz www.sklep.paradyz.com