Komfortowe ciepło to niejedyne oczekiwanie jakie mamy wobec grzejników. Wysokiej jakości wykonaniu musi towarzyszyć funkcja dekoracyjna. Grzejniki firmy Zehnder od lat czynią wnętrze nie tylko cieplejszym, ale również bardziej eleganckim. Są projektowane przez znanych projektantów, często nagradzane, a przy tym przekonują znakomitą funkcjonalnością. Doskonale dają się integrować w ramach aktualnie obowiązujących trendów.

Grzejnik dopasowany barwą do wystroju wnętrza

Ogranicza nas jedynie wyobraźnia - grzejniki dekoracyjne Zehnder dostępne są bowiem w ponad 700 kolorach i wariantach wykończenia powierzchni. Odpowiednio dobrane barwy pozwalają na stworzenie idealnego, indywidualnego stylu. W odpowiedzi na te oczekiwania Zehnder stworzył nowy świat kolorów dla grzejników, który pozwala dopasować barwy grzejników do trendów w aranżacji wnętrz, bezproblemowo integrując je z każdym otoczeniem. Na indywidualne życzenie wykonywane są także wszelkie formy specjalne: zestawianie pod kątem, gięcie w łuki lub krawędzie pod wybranym kątem.

Filigranowe wzornictwo 

Inspiracją dla ukośnie rozmieszczonych paneli Zehnder Kazeane były wielopoziomowe obiekty architektoniczne. Ta swoista wstęga owijająca grzejnik łazienkowy została zaprojektowana przez mediolańskie studio King & Miranda Design. A może bardziej przemówi niezwykle płaska konstrukcja grzejnika Zehnder Vitalo Spa z jednym lub dwoma estetycznymi wycięciami na podgrzane ręczniki? Piękny i praktyczny zarazem.

Do innych osób trafi szybciej lekkie i filigranowe wzornictwo Zehnder Metropolitan Spa. Dodatkowe przestrzenie miedzy kolektorami umożliwiają łatwe zawieszanie i ogrzewanie ręczników.

Wyjątkowy design i elegancki kształt

Najwyższa jakość firmy Zehnder w połączeniu z architektonicznie wyrafinowanym wzornictwem grzejników marki Runtal zaowocowała kolekcją Zehnder Studio Collection. Wystarczy spojrzeć na wyjątkowy design Zehnder Splash - efekt kropli na tafli wody czy Zehnder Archibald - elegancki kształt wieszaków.

Szlachetna powierzchnia grzewcza na podczerwień grzejnika Zehnder Deseo Verso dostępna jest w błyszczącej, szklanej czerni lub bieli, jak również w postaci lustra. Dzięki tylnym, łatwo wysuwanym uchwytom ręczniki są nie tylko przyjemnie ogrzane, ale pozostają niewidoczne, co zapewnia w łazience idealny porządek.

Z kolei Zehnder Zenia to podgrzewacz i suszarka do ręczników, grzejnik na podczerwień oraz termowentylator w jednym. Elegancka, szklana powierzchnia grzewcza na podczerwień, w kolorze gustownej bieli lub czerni, generuje przyjemne ciepło. Można za nią dyskretnie ukryć, a także nagrzać lub wysuszyć większe ręczniki kąpielowe.

Więcej informacji na: www.zehnder.pl