Wraz z grillowaniem na działkach wymarła niestety tradycja piknikowania. Czas wrócić do niej jak najszybciej! Pogoda w maju sprzyja, a ciekawych miejsc na urządzenie pikniku są niemal tysiące!

Ratanowy koszyczek z zastawą dla lalek, Pikinini   Poduszka do zabawy ŁĄKA, Pikinini   piłeczka na gumce, Kalimba
Ratanowy koszyczek z zastawą dla lalek (18 części) Całość w stylu lat 70. Wymiary koszyka: ok. 24 x 20 c,. Pikinini, PIKININI.PL, 84 zł   Poduszka do zabawy ŁĄKA - dla ciekawego świata odkrywcy. Wymiary 33 cm x 33 cm, wykonana z bawełny i pluszu, Sigkid, PIKININI.PL, 99 zł   Mięciutka piłeczka na gumce, średnica 9 cm, materiał: bawełna, Kalimba, KALIMBA.PL, 14,80 zł

Czyż nie jest ekscytujące wspólne planowanie całej rowerowej wyprawy do lasu, na łąkę czy do zamku nieopodal? Szykowanie jedzenia to równie duża frajda! Wielki kanapkowy tort i orzeźwiająca lemoniada – wszystko to zjedzone ze smakiem po męczącej wyprawie w jakże niesamowitym otoczeniu.

Jojo, Kalimba   Guma do skakania, Pikinini   Piknikowy kuferek, Pikinini
Jojo, dostępne w różnych kolorach, Kalimba, KALIMBA.PL, 19 zł   Guma do skakania – różne wzory, Pikinini, PIKININI.PL, 9 zł   Piknikowy kuferek z zestawem słodkości łączonych na rzepy,  zestawie znajduje się 39 elementów, Pikinini, PIKININI.PL, 154 zł

Piknik łączy wszystkie przyjemności: sport, jedzenie i naukę (w zależności gdzie planowana będzie podróż z dzieckiem).

O czym nie można zapomnieć? Rzeczy absolutnie niezbędne – guma do skakania, piłka i oczywiście piknikowy koc. Duży. W kolorową kratę.

Miłej zabawy!