Na jaki kolor pomalować ściany salonu lub sypialni? Czy istnieją bezpieczne farby do malowania zabawek? Oto przykładowe farby do wnętrz.

1) Bezpieczna emalia akrylowa Śnieżka Supermal

Do malowania mebli dla dziecka albo zabawek wybierzmy farbę trwałą i bezpieczną, taką jak emalia akrylowa Śnieżka Supermal.

Wodorozcieńczalna emalia akrylowa Śnieżki ma łagodny zapach i znakomicie nadaje się do malowania zabawek, mebli dla dzieci i wyposażenia placów zabaw. Emalię, bez obaw o bezpieczeństwo naszego malucha, możemy wykorzystywać w domu i na zewnątrz do ochronno-dekoracyjnego malowania drewnianych i metalowych elementów, takich jak meble, drzwi czy okna.

Emalia akrylowa Śnieżka Supermal zapewni trwałą kolorową powłokę - do wyboru mamy 20 gotowych kolorów, a jeśli te nas nie zadowolą, możemy zamówić wybrany kolor z mieszalnika. 

Pewność, że farba jest nietoksyczna, a pomalowane nią przedmioty bezpieczne dla dzieci, da nam jej zgodność z normami PN-EN 71-2 i PN-EN 71-3, dotyczącymi bezpieczeństwa zabawek. Śnieżka Supermal® Emalia akrylowa spełnia je bez zarzutu. Śnieżka; cena u producenta

2) Dekoracyjna farba Royal Silk Primacol Decorative

Dekoracyjna farba do użytku wewnątrz pomieszczeń. W jej składzie znajdują się specjalne perłowe wypełniacze, dzięki którym na dekorowanej powierzchni powstają powłoki ze szlachetnym, jedwabnym połyskiem. Migoczące refleksy są dynamiczne i zmieniają się wraz z kątem padania światła. Farba jest dostępna w gotowych wersjach kolorystycznych oraz bazie srebrnej i złotej.

Więcej informacji na: www.decorative.primacol.pl

3) Barwy Dekoral "dla Ciała i Duszy"

W palecie marki Dekoral znajdują się pastelowe, ponadczasowe barwy, które nadadzą wnętrzu ciepły i przytulny charakter. Dzięki takim kolorom nawet najmniejsze wnętrza staną się bardziej przestronne.

Delikatne i subtelne barwy idealnie prezentują się w zestawieniu z jasnym drewnem, białymi dodatkami oraz naturalnymi tkaninami.

Więcej w Katalogu Inspiracji Dekoral: ppg.dekoral.pl

Zdjęcie: Na ścianach głęboko matowa farba ceramiczna Dekoral "Home&Style" w kolorze EUCALYPTUS.

4) Avocado we wnętrzu - Kolor Roku 2019 marki Dekoral

Zieleń od zawsze była symbolem spokoju i odnowy. Matowa, głęboka barwa Koloru Roku 2019 z palety Home&Style marki Dekoral jest zmysłowa i tajemnicza. Ten odcień zieleni wprowadzi we wnętrzach spokój, ukoi zmęczone oczy i pięknie wyeksponuje materiały wykończeniowe.

Ciemnozielone Avocado stanowi doskonałe tło dla jasnych dodatków i mebli oraz przedmiotów wykonanych z lśniących metali, złocistych odcieni drewna czy kamienia naturalnego.

Więcej w Katalogu Inspiracji Dekoral: ppg.dekoral.pl

Zdjęcie: Na ścianach głęboko matowa farba ceramiczna Dekoral "Home&Style" w kolorze AVOCADO.

fot. otwierająca: DarkWorkX / pixabay.com