Hilding Anders to znana na całym świecie skandynawska marka materacy i łóżek, która od lat tworzy rozwiązania poprawiające jakość i efektywność snu. Elegancki design będący odzwierciedleniem funkcjonalności, innowacyjne rozwiązania i ponadprzeciętny komfort to cechy wyróżniające wszystkie oferowane produkty. Zdrowy, regenerujący sen zależy od kilku kluczowych czynników, na których opiera się filozofia marki Hilding. To ergonomia, mikroklimat, higiena, wzornictwo, wytrzymałość i ochrona środowiska. Pierwsze trzy czynniki decydują o samopoczuciu. Pozostałe czynniki wpływają na postrzeganie i wybór optymalnego modelu materaca i łóżka. Priorytetem jest wygoda i maksymalne dostosowanie materaca do preferencji i oczekiwań klientów.

Łatwiejszy wybór

W kolekcjach marki Hilding, zaszły zmiany. Zarówno w samym produkcie, jak i komunikacji. Podstawą tych zmian, były badania użytkowników i odbiór marki. Na podstawie wyników tych badań odczytane dogłębnie zostały potrzeby użytkowników. Okazuje się, że największym wyzwaniem dla odbiorców jest wybór odpowiedniego materaca spośród dużej liczby modeli o skomplikowanych parametrach technologicznych. Na tej podstawie przygotowana została nowa komunikacja, która uprości podjęcie tej decyzji.

Rekomendacje dla użytkowników zaprojektowano w postaci czytelnych piktogramów - oznaczeń produktów. Każdy z modeli otrzymał charakterystykę, dla jakiego użytkownika jest szczególnie polecany: osób aktywnych, niemowląt, dla młodzieży, seniorów, par i par o dużej różnicy wagowej, jak również alergików czy osób z bólem kręgosłupa. Celem jest umożliwienie podjęcia najlepszej decyzji klientom, ale także wsparcie doradców w salonie, żeby móc przekazać wiedzę ekspercką i umożliwić najlepszy wybór zgodny z oczekiwaniami i potrzebami.

Skandynawski design

Produkty marki Hilding wyróżniają się starannością włożoną w wykonanie każdego detalu i jakością użytych materiałów. Znakiem rozpoznawczym są eleganckie złamane odcienie bieli na pokryciach materaców oraz szare lamówki wykończeniowe. Bardziej subtelnie prezentuje się logo marki Hilding, które teraz przyjmują formę wypukłych przeszyć na bokach materaców. Wszystkie te zmiany wraz z bardzo wysokim komfortem produktów przypominają o szwedzkim designie, który tworzy DNA marki. Hilding wierzy w to, że "wyspani mogą więcej", że sen to niezbędna podstawa do tego, żeby żyć zdrowiej i aktywniej.

Czego oczekujemy od dobrego łóżka lub materaca?

Najwyższej jakości, regenerującego snu. Dlatego warto zadbać o najlepszy wybór, który zapewni komfortowy odpoczynek. W końcu łóżko to nie tylko miejsce do spania. To w nim spędzamy leniwe poranki, bawimy się z dziećmi, oglądamy telewizję i często cieszymy się np. weekendowymi śniadaniami. Mówiąc krótko łóżko to istotna część życia. Wybór odpowiedniego modelu i dopasowanie do swoich preferencji to kluczowa decyzja.

Jak wybrać materac? - metoda 5 kroków

  1. Testuj! Nie opieraj się na opiniach znajomych czy opisach. Połóż się na każdym modelu i sprawdź, czy jest wygodny.
  2. Poczuj się jak we własnej sypialni. Sprawdzając każdy materac ułóż się w ulubionej pozycji, w której zazwyczaj zasypiasz, budzisz się. Spróbuj przewrócić się z pleców na każdy z boków. Wygodnie? To znaczy, że jesteś na dobrej drodze!
  3. Zrób "test płaskiej ręki". Jeżeli możesz swobodnie włożyć płaską dłoń pomiędzy płaszczyznę materaca a swoje plecy i zostaje jeszcze dużo miejsca - materac jest najprawdopodobniej za twardy. Jeżeli nie możesz tego zrobić wcale to leżysz na zbyt miękkim modelu. Ręka powinna idealnie "pasować" do przestrzeni między materacem a lędźwiami.
  4. Wspólny wybór. Pamiętaj, że jeżeli dzielisz łóżko z partnerem, warto przetestować materac wspólnie. Dzięki temu sprawdzicie, jak zachowuje się materac pod waszym ciężarem, jak się ugina przy zmianie pozycji ciała partnera, dostosowuje do różnego wzrostu, wagi. Szukajcie modelu spełniającego oczekiwania każdego z Was.
  5. Skorzystaj z pomocy eksperta. Wejdź w wyszukiwarkę na stronie www.hilding.pl i dokonaj wstępnej selekcji. Dzięki specjalnym piktogramom, którymi zostały oznaczone materace w łatwy sposób wyszukasz parametry techniczne, które uproszą dokonanie wyboru. Każdy z modeli pokazuje dla jakiego użytkownika jest szczególnie polecany: osób aktywnych, niemowląt, dla młodzieży, seniorów, par i par o dużej różnicy wagowej, jak również alergików czy osób z bólem kręgosłupa.

Podsumowując: na naszą sypialnię patrzmy jak na zbiór powiązanych z sobą elementów, w którym to odpowiednio dobrany materac jest najważniejszy - bez niego nie ma zdrowego snu! Pamiętajmy jednak także o pozostałych czynnikach wspierających nasz odpoczynek: odpowiednim świetle, temperaturze w sypialni, wyciszeniu.

Więcej informacji na: www.hilding.pl