Aranżacja pasująca do żyrandola z kryształkami

Chciałabym się dowiedzieć, jaki wystrój salonu pasowałby do żyrandola z czarnym kloszem i długimi wiszącymi kryształkami. Miałby on wisieć nad stołem jadalnianym. Nie wiem, jak dobrać dodatki, kolory, jaki styl mebli. Salon jest połączony z otwarta kuchnią. Jak to zgrać, żeby kuchnia i salon tworzyły spójną całość z tym żyrandolem ?

Żyrandol z kryształkami idealnie wpisuje się w styl glamour.

Kolory - czerń, biel oraz szarości z dodatkiem jednego bardziej żywego koloru, najlepiej fioletu. Pikowane kanapy i krzesła / fotele. Tapety w wyraziste wzory. To wszystko składa się na styl glamour. Jest bardzo wyrazisty i dekoracyjny, więc aby uniknąć aranżacyjnego chaosu, trzeba zachować umiar i nie przesadzić z dekoracjami.

Aby uzyskać stylistycznie spójną przestrzeń, proponowałabym urządzić salon i kuchnię prosto i nowocześnie oraz dodać po kilka akcentów w stylu glamour zarówno w kuchni / jadalni, jak i w salonie. 

Czyli np. żyrandol z kryształkami nad stołem jadalnianym oraz pikowane krzesła, w salonie tapeta w tym stylu oraz zasłony, a w kuchni fioletowe płytki ścienne i kryształowe gałki do szafek.

Udane połączenie surowej nowoczesności i stylu glamour (choć akurat bez żyrandola z kryształkami), można zobaczyć także w tym wnętrzu.

Aranżacja pasująca do żyrandola z kryształkami
Dwuosobowa sofa Program Kler IO30, głęboko pikowana, wykończona kryształkami Swarovskiego,wym: 167 x 91 x 74 cm, KLER, od 6832 zł
Stół Glamour Retro, biały, fornirowany, wym: 80 x 140 x 75 cm, MEBLE GLAMOUR, 1195 zł
 
Lustro Glamour PU - 126, białe, rama z masy żywicznej, wym: 98 x 98 cm, MEBLE GLAMOUR, 845 zł
 
Jadalnia w stylu glamour, źródło: designstyle.net
  
Kuchnia z jadalnią w stylu glamour, źródło: kobieta.onet.pl