Jak dobrać dodatki do szarej łazienki?

Witam, proszę o poradę jakie dodatki i co mogłabym zmienić w łazience? Mam wrażenie ze nic do siebie nie pasuje. Była u mnie jakiś czas temu projektantka, niestety zostałam oszukana przez nią. Pozdrawiam, Agata.
Łazienka przed metamorfozą

Porada projektanta:

Pani Agato,

stwierdzam, że niewiele trzeba żeby było dobrze :) po pierwsze proponuje ujednolicenie kolorystyki dodatków. Moja propozycja to kolor zielony lub zgaszony turkusowy, które nieco ożywią wnętrze.

Inspiracje łazienka
Fot. www.bedbathntable.com.au

Do tego fajnie pasowałaby również miedź oraz butelki czy naczynia z brązowego plastiku czy szkła. Do tego dodałabym prostą kompozycję dużych świec na tacy może z jakąś niewielką roślinką w doniczce np. sukulentem.

Inspiracje łazienka
Fot. www.bedbathntable.com.au

Nie znam rozkładu elektryki, ale zawsze dekoracyjne lampy potrafią "zrobić" wnętrze. Zaproponowałabym niedużą lampę wiszącą z miedzianej siatki w okolicach lustra, co dodatkowo rozświetli łazienkę. Jako inspiracje załączam jeszcze kilka zdjęć pięknie dobranych dodatków do łazienek.

Inspiracje łazienka
Fot. www.bedbathntable.com.au

Jeżeli ma Pani więcej pytań lub chce kontynuować projekt z architektem wnętrz proszę o kontakt sikora.projekty@gmail.com

Łazienka po metamorfozie
Wizualizacja z dodatkami Westwing Now