Współczesna kuchnia obecnie stała się miejscem jeszcze bardziej otwartym oraz pełnym udogodnień. Minimalizm oraz innowacyjne rozwiązania, które podnoszą funkcjonalność tego pomieszczenia, pomagają w wykonywaniu codziennych prac kuchennych.

W centralnym miejscu w kuchni znajduje się piekarnik. Umożliwia on podgrzanie, a także przygotowanie smacznych dań i potraw. Model KBO 0974 SV PT X zapewnia równomierne pieczenie dzięki stabilnej temperaturze od 50 do 270, którą łatwo ustawić przy pomocy dotykowego wyświetlacza LED. Wspomniany piekarnik idealnie prezentować będzie się w towarzystwie z kuchenką mikrofalową KMO 251 G X, która nie służy jedynie do odgrzewania gotowych potraw, ale sprawdza się jako pełnozadaniowe urządzenie z funkcjami mikrofali oraz grilla.

Piekarnik Kernau KBO 0963 SK X - Bateria Kernau KWT 06 PO Chrome - Okap przyścienny Kernau KCH 0240 X

Z piekarnikiem i mikrofalą komponuje się funkcjonalna płyta gazowa KGH 6421 TCI X, która wciąż ma swoich zwolenników. Potrawy przygotowane "na ogniu" są aromatyczne oraz pełne wyrazistego smaku. Dużym ułatwieniem dla osób, które chcą szybko przygotować potrawy jest Palnik Turbo o mocy 3800 W. Decydując się na płytę gazową marki Kernau powinno się zadbać o odpowiednią wentylację kuchni.

Okap przyścienny Kernau KCH 1761 X

Nadmiar wilgoci jak również kulinarne zapachy, które wydzielają się podczas gotowania wymagają zastosowania odpowiedniego okapu, który zadba o czyste powietrze w naszej kuchni. Wszystkie zapachy bez trudu pochłonie nowoczesny okap do zabudowy KBH 0560 B Gesture sterowany gestem! Umożliwia on w pełni bezdotykowe zarządzanie urządzeniem.

Warto zwrócić uwagę na to, iż okap jest niezwykle energooszczędny, ma klasę energetyczną B oraz oświetlenie LED. Ukryty pod szafką kuchenną cieszy się dużym uznaniem. Dzięki niemu zyskujemy dodatkową przestrzeń w kuchni.

Bateria Kernau KWT 06 PO Chrome - Okap przyścienny Kernau KCH 0240 X

Współczesne kuchnie wyróżnia indywidualne podejście do detali. Bateria przyciąga uwagę i stanowi mocny element w kuchennej strefie wody. Bateria KWT 21 CHROME wykończona jest w taki sposób, by idealnie pasować do zlewozmywaków stalowych, a wybór odpowiedniego spędza sen z oczu niejednej osobie urządzającej kuchnię. Zlew stalowy KSS G 455 1B1D SMOOTH wyróżnia się dużą głębokością komory. Wpływa to na ergonomię produktu i ułatwia codzienne użytkowanie. Grubość stali sięga nawet 0,8 mm i jest bezpieczna dla naszego zdrowia.

Produkty polskiej marki Kernau nie tylko wyznaczają rytm gotowania, ale inspirują do poszukiwania nowych, kulinarnych wyzwań. Pełen wachlarz funkcji i udogodnień jakie oferują, pozwala na doskonalenie umiejętności kulinarnych nawet dla najbardziej zapracowanych domowników. Kuchnia z urządzeniami Kernau to przestrzeń tętniąca życiem, pełna ludzi, urzekających smaków oraz aromatów.

Więcej informacji o produktach i marce Kernau znajduje się na stronie: www.kernau.com