Awaria, z kolanka pod umywalką cieknie, trzeba znaleźć specjalistę, który wymieni syfon (a więc tak się to nazywa!). I nieważne, czy przywiezie go sam (czytaj: najtańszy produkt ze sklepu), czy ty go kupisz - pewnych rzeczy warto być pewnym od razu! Oto mały domowy poradnik po rozwiązaniach technicznych, które już na Ciebie czekają.

Mój syfon ma oszczędzać miejsce pod umywalką!

Minęły już czasy, że większą część szuflady w szafce zajmowała… dziura na syfon. Bądź co bądź szuflada jest po to, aby trzymać w niej kosmetyczne drobiazgi, suszarkę do włosów albo ręczniki. Słowem wszystko to, co niekoniecznie musi się rzucać w oczy i zaburzać porządek. Dla miłośniczego całych szuflad i uporządkowanej łazienki wymyślono syfony z serii Preloc oszczędzające miejsce! Serio, serio! Dzięki nim nasza szuflada zyskuje dodatkową pojemność.

Muszę podłączyć do niego pralkę oraz przelew i zmywarkę!

I co jeszcze? - zapyta ironicznie instalator! A my mu na to, że to wystarczy! Bo taki Preloc spokojnie pozwoli nam na odpowiednie sprzętowe zagospodarowanie łazienki. Więc niech się Pan majster nie dziwi, tylko niech instaluje! Preloc nie dosyć, że oszczędza miejsce, to jeszcze ma odpowiednie przyłącza w odpowiedniej ilości. A to, co my podłączamy w łazience... to nasza sprawa!

Można go czyścić od góry!

To inne rozwiązanie - dla miłośniczek najwyższej higieny… oraz dla tych, które często gubią w umywalce kolczyki lub pierścionki. Syfon EasyClean marki Prevex czyszczony od góry! Bez kolanek, bez odkręcania, bez kłopotu. Wyjmuje się jego górną część, czyści… i gotowe! W 20 sekund! W białej lub srebrnej wersji pełni także funkcję designerskiego dodatku do wystroju naszej łazienki, jeśli jest widoczny pod umywalką. Taki patent (dosłownie!)

Chcę mieć jako zamknięcie korek… albo nie, klik-klaka… albo odpływ ma być zawsze otwarty!

Tak, tak, wszystko jest możliwe, a wyborów tyle, co użytkowników. Niektórzy lubią tradycyjne gumowe korki na łańcuszku, inni preferują klik-klaki (zwane także pop-upami) otwierające i zamykające się na wcisk. Te ostatnie można jeszcze kolorystycznie dopasować do innych elementów łazienki. Przecież jednemu będzie pasowało białe zamknięcie, a komuś innemu srebrne, czarne, brązowe czy w kolorze złota. Matowe lub w połysku. Nie daj sobie wcisnąć, że rozwiązanie jest tylko jedno...

Syfon prosty do zmontowania

Dlatego lepiej, żeby był wstępnie zmontowany, z uszczelkami umieszczonymi od razu na właściwych miejscach i jasną instrukcją obsługi. No i dobrej jakości. A nie kiepski zwyczajowy syfon do złożenia ze 100 części - bez szans na to, żeby nie przeciekał. Poza tym, kto to widział, żeby spędzać na instalacji syfonu godziny. Czas (instalatora) kosztuje, a my mamy ciekawsze rzeczy do zrobienia!

To co - powodzenia..., a na syfonach nie daj się zagiąć!

Więcej informacji na: www.prevex.com