Oszczędna architektoniczna forma i współczesna szczotkowana złota powierzchnia - to główne cechy charakterystyczne nowej kolekcji baterii łazienkowych OMNIRES CONTOUR, która w harmonijny sposób łączy jakość premium i funkcjonalną estetykę.

Geometryczny wzór i perfekcyjne wykonanie

Charakterystyczny, geometryczny wzór z wyraźnym frezowaniem zachwyca wyrafinowanym zestawieniem faktur i perfekcyjnym wykonaniem. Intryguje ekstrawagancką stylistyką o surowym, a zarazem subtelnym charakterze, nadając kolekcji szlachetnego i jednocześnie bardzo współczesnego wyglądu. Złota, szczotkowana powierzchnia armatury zachwyca eleganckim odcieniem wykończenia oraz satynową w dotyku fakturą.

Woda - miękka i miła w dotyku

Zastosowanie intuicyjnych technologii i rozwiązań przyjaznych dla środowiska zapewniają wysoki komfort użytkowania, bezpieczeństwo oraz niezawodność na długie lata. Baterie OMNIRES CONTOUR zostały wyposażone w najwyższej jakości głowice ceramiczne lub termostatyczne, które zapewniają płynną i precyzyjną regulację strumienia wody.

Dodatkowo, dzięki zastosowaniu perlatorów z technologią AIR WATER woda jest odpowiednio napowietrzona sprawiając, że jest miękka i miła w dotyku, a jej strumień cichy i równomierny. Komfort czyszczenia zapewnia specjalne silikonowe wykończenie perlatora EASY CLEAN, które umożliwia łatwe i szybkie usunięcie kamiennego osadu zebranego na jego powierzchni poprzez proste przetarcie go palcem.

Odporna na zarysowania 

Złota szczotkowana powierzchnia baterii OMNIRES CONTOUR została stworzona w zaawansowanej technologii PVD, która gwarantuje najwyższą odporność na zarysowania oraz łatwość w czyszczeniu. Trwałość armatury zapewnia również wysokogatunkowy mosiądz, z którego wykonane zostały baterie - charakteryzują się one perfekcyjnym i wyjątkowym wykonaniem.  

Wnętrze dopasowane do użytkownika

Rozbudowany asortyment kolekcji OMNIRES CONTOUR pozwoli na stworzenie wnętrza dopasowanego do potrzeb użytkownika. Klasyczne, sztorcowe baterie umywalkowe oraz bidetowe, natynkowe systemy prysznicowe, a także szeroki wybór rozwiązań podtynkowych oraz dodatkowego osprzętu do wanny bądź prysznica, daje wiele możliwości aranżacyjnych oraz swobodę projektowania.

Nowością w ofercie jest podtynkowa 5-otworowa bateria wannowa ze zintegrowaną rączką prysznicową. Jej prosta, harmonijna forma perfekcyjnie współgra z wanną tworząc spójną kompozycję. Montaż podtynkowy gwarantuje oszczędność miejsca, a także łatwość pielęgnacji i czyszczenia.

Więcej informacji na: www.omnires.com