Problematyczna ilość opcji

W dzisiejszych czasach, przy urządzaniu łazienki, klienci stają przed niezwykle trudnym wyborem ze względu na ogromną różnorodność dostępnych opcji. Kiedy uda się rozstrzygnąć najtrudniejsze zagadnienie, czyli wanna czy prysznic, pojawia się kolejne. Co mam wybrać z tak wielu różnych możliwości? Mnogość rozmaitych kabin prysznicowych jak i parawanów wannowych, różnych stylów, kształtów i rozmiarów sprawia, że podjęcie decyzji staje się wyzwaniem.

Obecne trendy łazienkowe

W dzisiejszych czasach łazienka to nie tylko miejsce higieny, ale również oaza relaksu i odprężenia. Nowoczesne rozwiązania nie tylko oszczędzają miejsce, ale także wpisują się w nurt modnego designu, oferując szeroki wybór stylów i form. Jak zwykle w takiej sytuacji kluczowym jest zadać sobie odpowiednie pytania: Czego potrzebuję? Czego brakowało mi w dotychczasowej łazience? Kto i jak często będzie z łazienki korzystał? Co mi się podoba, a co niekoniecznie? Jaki budżet planuję przeznaczyć na ten remont? I wiele innych, bardziej szczegółowych.

New Soleo Copper Brushed została finalistą prestiżowego polskiego konkursu Dobry Wzór 2023

Jak wybrać kabinę do swojej łazienki

Przy wyborze kabiny prysznicowej kluczowe są trzy główne aspekty: najlepsze możliwe wpisanie kabiny w układ funkcjonalny pomieszczenia, dobranie odpowiednich wymiarów oraz wybór designu, który będzie spójny z pozostałymi elementami w łazience i będzie nam się podobał.

W pierwszej kolejności warto zadbać o to, by kabina spełniała swoją funkcję zapewniając komfort brania kąpieli, ale też korzystania z łazienki np. w trakcie wycierania ciała czy przebierania się. Warto też wziąć pod uwagę osoby, które z kabiny korzystają. Czy będziemy mieli jakieś wyjątkowe potrzeby, np. osoby posiadające ograniczenia ruchowe? Nie warto przesadzać, ze zbyt małymi kabinami, bo będzie się to mścić brakiem komfortu przy użytkowaniu. Z drugiej strony zbyt duża kabina w pomieszczeniu może przytłaczać i utrudniać codzienne korzystanie z łazienki. Podejmując decyzje związane z designem warto pochylić się z jednej strony nad tym co jest modne, a z drugiej nad tym, co mi się będzie podobało i pasowało do pomysłu na całą łazienkę.

W ofercie New Trendy są wyjątkowe kabiny typu walk-in, w najmodniejszych kolorach. Na zdjęciu zaprezentowano kabinę Nesta w kolorze Gold Brushed, z popularnym ryflowanym szkłem Visiosun.

Oferta kabin Na Wymiar

Firma New Trendy oferuje kabinowe rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb. Staraliśmy się przewidzieć każdy możliwy scenariusz, ale jesteśmy świadomi jak niepowtarzalne powstają pomysły, gdy kreatywność spotyka się z otwartością na działanie. Opcja "Na Wymiar" to propozycja, która uwzględnia zarówno różnorodność wymiarów łazienek, jak i preferencje estetyczne klientów. Zachęcamy do skorzystania z naszego narzędzia konfiguratorkabin.pl, które pozwala na personalizację wymiaru i kształtu kabiny, zmianę koloru detali oraz rodzaju szyb. Nasi certyfikowani instalatorzy wyręczą Państwa w wykonaniu pomiarów do Państwa projektu i pomogą przy zamówieniu, aby jak najszybciej mogli się Państwo cieszyć pełną funkcjonalnością swojej kabiny. 

Precyzyjne pomiary są podstawą tworzenia kabin Na Wymiar, pod indywidualny projekt klienta

Więcej informacji na: newtrendy.pl