Nowoczesne rolety zewnętrzne, żaluzje fasadowe czy efektowne rolety Screen to rozwiązania odpowiadające wymaganiom współczesnego budownictwa. Poprzez ich zastosowanie nie tylko odgrodzimy wnętrze domu od otoczenia, zyskamy kontrolę nad nasłonecznieniem wnętrz, lecz także uzyskamy ciekawie prezentującą się fasadę.

Roleta zewnętrzna ANWIS
Roleta zewnętrzna ANWIS

Wysokiej jakości materiały, jakie stosowane są do produkcji zewnętrznych przesłon okiennych ANWIS oraz nowoczesne rozwiązania, w jakie zostały wyposażone, sprawiają, że odpowiadają one potrzebom każdego klienta. Właściwy dla siebie produkt znajdą zarówno osoby oczekujące od zewnętrznych przesłon spełnienia określonych funkcji, jak i te, którym zależy na połączeniu praktyczności z dekoracyjnością. Problemu nie stanowi dobór przesłony w zależności od wielkości okna, bowiem oferta ANWISU obejmuje zarówno rozwiązania przewidziane do montażu na oknach o standardowych wymiarach, jak i na wielkogabarytowych przeszkleniach. Z kolei realizacja produktów pod indywidualne zamówienie daje nie tylko nieograniczone możliwości aranżacyjne, ale i dopasowanie produktu do niestandardowych wymiarów okna.

Rozwiązanie dopasowane do funkcji

Rolety Screen ANWIS
Rolety Screen ANWIS

Zabezpieczenie wnętrza przed włamaniem czy wandalizmem zapewnią zewnętrzne rolety elewacyjne, podtynkowe i naokienne. Do zalet tego typu rozwiązań należy również ochrona przed nadmiernym nasłonecznieniem oraz dobra termoizolacja. Wykorzystanie do produkcji wysokiej jakości materiałów oraz wypełnienie profili rolet pianką poliuretanową, wpływa na bardzo dobre parametry izolacyjności akustycznej oraz termicznej proponowanych rozwiązań. Opuszczenie rolet w zimie chroni przed ucieczką ciepła z nagrzanego pomieszczenia, natomiast latem nie pozwala, aby do wnętrza przenikały promienie słoneczne, powodując nagrzewanie się pomieszczeń.

Optymalną ochronę przeciwsłoneczną oraz utrzymanie komfortowej temperatury wewnątrz pomieszczeń zapewnią rolety zewnętrzne Screen. Zastosowany do produkcji rolet materiał zawierający w swoim składzie włókna szklane oraz PCV sprawia, że są one nie tylko łatwe do utrzymania w czystości, ale także odporne na negatywne działanie warunków atmosferycznych.

Żaluzja fasadowa ANWIS
Żaluzja fasadowa ANWIS

Rolety screenowe, wyposażone w skrzynkę ekstrudowaną zapewniającą uzyskanie dużych gabarytów rolety, stanowią idealne rozwiązanie polecane nowoczesnym budynkom, charakteryzującym się wielkogabarytowymi przeszkleniami.

W nowoczesnych obiektach architektonicznych wyróżniających się dużymi przeszkleniami sprawdzą się również nowoczesne żaluzje fasadowe. Ich zastosowanie nie tylko wpłynie korzystnie na wizualny efekt fasady, ale także zapewni ochronę przed nadmiernym działaniem promieni słonecznych. Aluminiowe żaluzje fasadowe są na tyle ciekawym i intrygującym rozwiązaniem, iż nie zachodzi konieczność stosowania wewnętrznych przesłon okiennych.

Dekoracyjność przesłon zewnętrznych

Różnorodność oferty, bogata gama kolorystyczna oraz wzornicza proponowanych rozwiązań sprawia, że odpowiednie dla siebie osłony okienne znajdą zarówno zwolennicy budownictwa tradycyjnego, jak i nowoczesnego. Można je dopasować zarówno do stylu w jakim został wybudowany dom, jak i do koloru fasady.

Żaluzja fasadowa ANWIS
Żaluzja fasadowa ANWIS

Charakterystyczne dla nowoczesnego budownictwa niezwykle efektowne tafle szkła sięgające od podłogi aż po sufit wymagają równie efektownych osłon. Interesujący i wyjątkowy efekt uzyskamy dzięki zastosowaniu żaluzji fasadowych czy rolet screenowych. Ich dodatkowym atutem jest to, że doskonale komponują się z materiałami stosowanymi w nowoczesnym budownictwie. W przypadku żaluzji efekt wizualny spotęgowany może zostać poprzez ustawienie lameli pod odpowiednim kątem. Z kolei właściwości zastosowanych w roletach Screen tkanin zapewnią komfort optyczny we wnętrzu.

Na dekoracyjność produktów ANWIS wpływ ma nie tylko wzornictwo, ale także wysoka jakość stosowanych do ich produkcji tkanin oraz komponentów i systemów przesłon okiennych.

tekst i zdjęcia: ANWIS