Jakież duże było moje zdziwienie, gdy schodząc po schodach zobaczyłam zjedzone ciastka i na wpół upite mleko. Niby nic takiego, bo i tak spodziewałam się "gościa". Nie sądziłam jednak, że dane mi będzie stanąć z nim twarzą w twarz. Po całym roku intensywnej pracy, przeróżnych zawirowaniach i zaskakujących sytuacjach, ta teraz była zdecydowanie najbardziej nieprawdopodobna. No ale z drugiej strony, w te święta KAŻDY zasługuje na relaks.

Dla tych, którym marzy się relaks

Czy tak nie mógł by brzmieć fragment opowieści, której finał przypada w świąteczny wieczór? Cisza wokół, ulubiona ciepła herbata w kubku i ciekawa książka to doskonały klimat by podładować akumulatory przed kolejnym intensywnym dniem czy nawet rokiem. Już oczami wyobraźni widzisz ten błogi relaks. Ale czy w tym całym świątecznym szaleństwie da się tak wyłączyć? Tak. Da się. Wystarczy wygodny fotel z kolekcji Calma by livingroom, a reszta przyjdzie sama. Wybierz model z podgrzewanym siedziskiem i kompletnie zatrać się w lekturze. Taka nawet kilkunastominutowa "foteloterapia" zdziała cuda.

Kevin NIE sam w domu

Jakby nie było, święta to też czas rodzinnych spotkań. Te kilka dni wolnego to dobry moment, by wreszcie nadrobić wspólny czas. Swobodne rozmowy pełne wspomnień z poprzednich lat. Salwy śmiechu przy klasyku telewizyjnym, który dla niektórych jest już coroczną bożonarodzeniową tradycją. Wyliczanie, kto zjadł więcej pierogów, czy czekanie całą noc na tego wyjątkowego gościa. I absolutnie nie wolno wtedy spuścić choinki z oka! By te cudowne chwile mogły trwać warto posiadać kanapę z funkcja spania. Kilka prostych ruchów i punkt obserwacji Mikołaja gotowy. W livingroom znajdziesz kilka modeli, które możesz rozłożyć i swobodnie na nich leżeć i spać. Modele Atessa, Formia, Cambio, Morfasso, czy Tavilo zdecydowanie przypadną Ci do gustu.

Relaks w rytmie kolęd

Nasyceni świątecznymi potrawami, każdy w swoim sweterku z choinką korzystamy z paru dni wolnego. I choć nie zawsze maluchy trafiają w melodię czy ton świątecznych kolęd, to nie ma nikogo kto nie zanuciłby choć raz "jingle bells". No już. Przyznaj się przed sobą, że też to czasem podśpiewujesz. Bo jakby nie było każdy sposób na relaks jest dobry. Wieczór planszówek, słuchanie płyt czy wieczór filmowy z przyjaciółmi to świetny sposób na poprawę humoru, zapomnienie o trudach dnia codziennego i po prostu na relaks. By każdy uczestnik mógł czuć się komfortowo i w pełni korzystać z atrakcji wieczoru, gospodarz musi zadbać o wygodę miejsca do siedzenia. Do oglądania filmów świetnie nadadzą się kanapy z funkcją relaks. Znajdziesz ją między innymi w modelach BressoFormiaInes, czy Placido. Unieś podnóżek, połóż oparcie i odpowiednio ustaw zagłówek. Czujesz ten komfort?

To jak wykorzystasz czas na relaks zależy tylko od Ciebie. Livingroom zadba o to, by można go było wygodnie i komfortowo spędzić. W Salonach Livingroom wykwalifikowani sprzedawcy chętnie pomogą w doborze odpowiedniego mebla do danego wnętrza, wystroju czy okazji na jaką go potrzebujesz.

Więcej informacji na: livingroom.pl