Święta coraz bliżej. Jak co roku więc wraca pytanie i największy świąteczny dylemat, czyli "Co kupić na prezent?" Czym obdarować bliskie osoby w tym najpiękniejszym czasie w roku, by zaskoczyć, wywołać uśmiech i co najważniejsze, aby prezent był wykorzystywany i nie leżał w kącie? Dobrym pomysłem mogą być fotele masujące. To prezent, który zrobi wrażenie swoim rozmiarem - nie zmieści się pod choinką, ale będzie też przyjemny, pożyteczny, zdrowy. 

Fotel masujący na święta

Wyobraź sobie wigilijny wieczór, pięknie nakryty stół, choinkę, a tuż obok niej fotel masujący z wielką czerwoną kokardą. To może być prezent jedyny w swoim rodzaju, taki, dzięki któremu życzenia zdrowia i dobrego samopoczucia przybierają materialną formę. Bo masaż w fotelu masującym jest nie tylko bardzo przyjemnym doświadczeniem, ale przynosi też wiele korzyści dla ciała i umysłu. Ruch ramion masujących przede wszystkim rozluźnia nagromadzone napięcia, łagodzi ból i likwiduje dyskomfort, przynosząc kojące uczucie ulgi. Regularne sesje masażu mogą też wpłynąć na poprawę cyrkulacji krwi. Jednak to, co przy dzisiejszym tempie życia może mieć największe znaczenie, to oddziaływanie masażu na psychikę. Uspokajający ruch masażera pozwala wyłączyć myśli, odpręża i pomaga w zmniejszeniu poziomu stresu

A poza tym fotel masujący w prywatnej, domowej strefie relaksu to też ogromna wygoda i komfort. Dostęp do masażu o każdej porze, po powrocie z pracy, tuż przed snem czy po przebudzeniu - kiedy tylko pojawia się potrzeba odpoczynku czy rozmasowania bolącego miejsca. Bez wychodzenia z domu, umawiania się, stania w korkach, za to w miejscu, w którym czujemy się i odpoczywamy najlepiej. Dlatego też, decydując się na zakup fotela masującego na prezent, warto poświęcić chwilę, by wybrać najlepszy model. 

Fotel masujący - który wybrać?

Z dziesiątek dostępnych na rynku modeli na prezent trzeba wybrać ten jeden fotel masujący, który zachwyci obdarowanego członka rodziny. Warto więc najpierw rozważyć, jakie mogą być potrzeby osoby, którą chcemy obdarować i tym samym, jakie funkcje powinien spełniać fotel. Przykładowo, jeżeli mama lub siostra wykonują pracę stojącą, idealny będzie model z rolkowym masażem stóp. Przy siedzącej pracy taty sprawdzi się możliwość skierowania ramion masujących konkretnie na bolące miejsce. Dziadkowie natomiast ucieszą się z masażu łydek czy funkcji ogrzewania. 

Idealnie na prezent nadają się fotele masujące wyróżniające się niezwykłymi, odprężającymi możliwościami i robiącym wrażenie designem. Wykorzystując innowacyjne funkcje, zapewniają rewelacyjny, bardzo relaksujący masaż. 

Doskonałym wyborem będzie Massaggio Eccellente 2, który dostępny jest w dwóch funkcjonalnych wersjach. Pierwsza została wyposażona w masaż stóp, druga go nie ma. W obu jednak przypadkach Massaggio Eccellente 2 łączy w sobie piękny kształt z zaawansowanymi funkcjami. Przede wszystkim zapewnia kompleksowy masaż całego ciała, włączając w to ramiona, a nawet dłonie. Masaż prowadzony jest w najbardziej komfortowej pozycji Zero Gravity, w której sposób ułożenia ciała doskonale odciąża stawy, a doznania z masażu są jeszcze intensywniejsze. Dopełnieniem masażu są natomiast funkcje ogrzewania, rozciągania, SL-shape czy rolkowego masażu stóp (w wersji PRO). 

Jeżeli zależy Ci na mniej zaawansowanym, ale równie odprężającym masażu, zwróć uwagę na kompaktowy model Massaggio Bello 2. To pierwszy fotel masujący na rynku, który w tak niewielkich rozmiarach i przystępnej cenie oferuje technologie do tego czasu spotykane jedynie w najwyższych modelach. Do takich funkcji zalicza się na przykład masaż w pozycji Zero Gravity. Bello 2 posiada też funkcję SL-shape, dzięki której masaż prowadzony jest na odcinku od szyi aż do pośladków i ud, a specjalnie wyprofilowana prowadnica lepiej dopasowuje się do kształtu kręgosłupa. To niezwykle przyjemna, ale i przydatna funkcja - umożliwia dbanie o miejsca, które zazwyczaj podczas masażu są pomijane.

Fotel masujący dla bliskich

Fotel masujący to wyjątkowy prezent świąteczny dla bliskiej osoby. Jedyny w swoim rodzaju, sprawiający radość odprężającym masażem, poprawiający samopoczucie… nie tylko w czasie świąt, ale i wiele lat po nich. Co więcej, takim upominkiem możesz też rozwiązać świąteczne dylematy innych członków rodziny… zaproponuj rodzinną składkę. Warte zastanowienia, prawda? 

Więcej o fotelach masujących przeczytasz na restlords.com