Ulubiony kiosk LISTOPADOWE WYDANIE W SPRZEDAŻY! Budujemy Dom PRZEJRZYJ ONLINE >>

Topowe aranżacje

Salon

Median - inteligentne rozwiązania dla nowoczesnego salonu

Meble i dodatki

Black Red White

Multimedialny salon to wspólna przestrzeń, która musi sprostać wielu wymaganiom. A kiedy zwykłe meble to za mało z pomocą przychodzi kolekcja Median. Nowoczesne meble przystosowane są do organizacji sprzętu RTV - znajdziesz w nich akustyczną tkaninę frontów, szafki na sprzęt elektroniczny oraz sprytne rozwiązania pomocne w ukrywaniu wszechobecnych kabli.

Telewizorom towarzyszy na ogół wiele innych rzeczy, takich jak piloty, głośniki, mnóstwo kabli, akcesoria do gier czy płyty z ulubionymi filmami. Warto zadbać o odpowiednie rozwiązania i na zawsze pozbyć się problemów z ich uporządkowaniem. Z kolekcją Median od Black Red White zachowanie porządku w pokoju dziennym może być wyjątkowo proste. Estetycznie zaprojektowane, nowoczesne meble zostały wyposażone w rozwiązania, które pozwalają sprytnie ukryć wszystkie gadżety i poczuć przyjemność płynącą z uporządkowanego wnętrza, które sprzyja odpoczynkowi.

Szafki Median na sprzęt RTV

Tkanina akustyczna

Dzięki specjalnej tkaninie akustycznej, która zastępuje standardową formę wybranych frontów, możemy z łatwością ukryć głośniki, nie rezygnując z odpowiedniej jakości dźwięku. Efekt? Nienaganny porządek i doskonała jakość muzyki i dialogów w ulubionym filmie. Ale to nie wszystko. Tkanina doskonale przepuszcza nie tylko dźwięk, ale również sygnał pilota, który trafi do urządzeń bez konieczności otwierania szafek. Sprzęt RTV schowany wewnątrz mebli nie kurzy się, co ułatwia utrzymanie czystości w domu.

Kompaktowe schowki i otwory na okablowanie

Funkcjonalna organizacja komfortowego salonu to nie tylko to, co na zewnątrz. We wnętrzu wybranych szafek RTV można znaleźć wiele uniwersalnych schowków, które pomogą w przechowywaniu wszystkich drobiazgów. Wygodę organizacji sprzętu RTV zapewniają specjalnie ulokowane otwory pozwalające na swobodny przepływ okablowania wewnątrz mebli. Już nigdy więcej nie zobaczysz na podłodze pajęczyny splątanych kabli.

Profesjonalne akcesoria

Szafki Median na sprzęt RTV - wnętrzeKomfort użytkowania mebli Median podnoszą profesjonalne akcesoria z systemem cichego domykania. Specjalistyczne zawiasy i prowadnice szuflad umożliwiają niemal bezgłośne zamykanie mebli, dzięki technologii, która wyhamowuje front w końcowej fazie zamykania.

Kolekcja Median to wiele zróżnicowanych elementów, które można ze sobą dowolnie łączyć i zestawiać. Z poszczególnych modeli szafek można stworzyć przestronną kompozycję skrywającą elementy kina domowego. Komody, witryny, szafki wiszące oraz RTV dostępne są w dwóch wersjach kolorystycznych do wyboru - minimalistycznej bieli lub ocieplającego wnętrze dębu barique.

Dowiedz się więcej na www.brw.com.pl.

Odsłon artykułu: 3022
Galeria zdjęć
Meble Median
Meble Median
Meble Median
Meble Median
Meble Median
Meble Median
Meble Median
Meble Median
 
Czas na wnętrze
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera CzasnaWnetrze.pl i pobierz GRATIS 3 numery "Czasu na Wnętrze" w wersji elektronicznej.
W naszym newsletterze znajdziesz:
  • najświeższe trendy w aranżacji wnętrz,
  • nowości ze świata designu i rynku,
  • praktyczne porady, jak mieszkać piękniej i wgodniej,
  • najciekawsze tematy z "Czasu na Wnętrze",
  • informacje o rabatach, promocjach i konkursach.

Czas na wnętrze

Salon Czas na Wnętrze

Najaktywniejsi współkreatorzy
naszego magazynu i portalu - creme
de la creme miłośników stylowych
wnętrz - tworzą elitarny Salon CnW.Wydanie tabletowe