Topowe aranżacje

Salon

Jak wybrać idealną rodzinną kanapę?

Meble i dodatki

Polipol

Jak znaleźć sofę, która spełni oczekiwania wszystkich domowników, przenocuje gościa i w dodatku w każdej chwili pozwoli na zmianę pozycji? Na co zwracać uwagę przy wyborze? Pomysł na idealną rodzinną kanapę? Odpowiedzią są modułowe systemy z różnymi funkcjami i rozwiązaniami, które pozwalają na regulację ustawienia m.in. oparć, podnóżków i siedzisk. Takie właśnie kanapy znajdziemy w ofercie firmy Polipol, producenta nowoczesnych, technologicznie zaawansowanych mebli, które niedawno pojawiły się na polskim rynku.

Zbuduj kanapę z modułów

Na kanapie zbieramy się całą rodziną, spotykamy z gośćmi, odpoczywamy, bawimy się, rozmawiamy. Musi być piękna, wygodna i wielofunkcyjna. Modułowe systemy firmy Polipol pozwalają na zbudowanie mebla idealnie dostosowanego do naszych potrzeb i do wielkości pomieszczenia. Wystarczy wybrać odpowiednie bryły, by jak z klocków zbudować kanapę doskonałą.

Kanapa modułowa Polipol
W kolekcjach Emotion, InScene i LaVita firmy Polipol znajdziemy niemal nieskończoną liczbę wariantów.

Kanapa idealna - wybierz funkcje dla siebie

Na kanapie przyjmujemy różne pozycje, w zależności od tego, co robimy i od sposobu, w jaki lubimy wypoczywać. Naprawdę dobry mebel na to pozwala; dopasuje się do każdej sytuacji i do każdego z domowników. Systemy Polipol umożliwiają obniżanie i podwyższanie podłokietników; w niektórych modelach można je również odchylać. Standardem jest regulacja zagłówków.

Ciekawą opcją jest możliwość zmiany głębokości siedziska, co w kanapach Polipolu można osiągnąć na dwa sposoby: poprzez wysunięcie siedziska lub przesuwanie oparcia. Mamy ochotę na relaks? Proszę bardzo: wysuwamy podnóżek i odchylamy oparcie.

Kanapa modułowa Polipol
Movie to przestrzenna, modułowa kolekcja z funkcją spania.

Polipol oferuje coś wyjątkowego w porównaniu z typową rynkową ofertą, czyli niezależną regulację: osobno ustawia się podnóżek, osobno oparcie. W większości modeli firmy funkcje dostępne są również w modułach narożnikowych, a to prawdziwa rzadkość w świecie mebli wypoczynkowych.

Jedną z najbardziej praktycznych funkcji salonowej kanapy jest możliwość jej rozłożenia - dodatkowe łóżko przyda się, gdy z wizytą wpadną goście lub rodzina. Tu liczy się komfort i łatwość rozkładania, a to gwarantują starannie testowane systemy, za którymi stoi precyzja i trwałość.

Kanapa modułowa Polipol
Push to nowoczesna kolekcja modułowa dostępna w skórze naturalnej i tkaninie.

Wybór kanapy - korzystaj z magicznego komfortu

Kanapy firmy Polipol mogą być wyposażone w regulację mechaniczną lub elektryczną. W tym drugim przypadku całą pracę wykonują ciche elektryczne silniki. Regulacja działa wtedy jak magia - siedząc na kanapie wystarczy dotknąć przycisku, żeby szybko i bez wysiłku zmienić ustawienie. Silniki mogą być podłączone do prądu sieciowego lub zasilane z akumulatora.

Kanapa modułowa Polipol
Casino to nowoczesna kolekcja modułowa z możliwością zmiany głębokości siedzenia.

Meble firmy Polipol łączą piękną formę z niezawodną technologią i bezkompromisową wygodą. Możemy zamówić kanapę wyposażoną w zwiększające komfort opcje regulacji lub moduły bez dodatkowych funkcji. Niezależnie od tego, czy chcemy skorzystać z technicznych udogodnień, w szerokiej ofercie firmy Polipol zawsze znajdziemy to, czego potrzebujemy.


W co powinna być wyposażona idealna kanapa?:

 • obniżanie i podwyższanie podłokietników
 • samodzielne tworzenie kształtów
 • regulacja zagłówków
 • zmiany głębokości siedziska
 • regulację mechaniczną lub elektryczną.
 • możliwość rozłożenia kanapy
 • nowoczesny design

 

Odsłon artykułu: 708
Galeria zdjęć
 
Czas na wnętrze
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera CzasnaWnetrze.pl i pobierz GRATIS najnowszy numer "Czasu na Wnętrze" w wersji elektronicznej.
W naszym newsletterze znajdziesz:
 • najświeższe trendy w aranżacji wnętrz,
 • nowości ze świata designu i rynku,
 • praktyczne porady, jak mieszkać piękniej i wgodniej,
 • najciekawsze tematy z "Czasu na Wnętrze",
 • informacje o rabatach, promocjach i konkursach.

Czas na wnętrze

Wydanie tabletowe