Sandra Bullock sprzedaje 91-hektarowy kompleks w San Diego!

Uznana za jedną ze 100 najbardziej wpływowych osób na świecie według magazynu Time w 2010 roku, aktorka Sandra Bullock zagrała w wielu przebojach filmowych, w tym w komediach, dramatach i thrillerach akcji. Nazywana „ ukochaną Ameryki”, wszechstronna brunetka ma swoją gwiazdę w Hollywood Walk of Fame i zabrała do domu Oscara dla najlepszej aktorki za klasyk futbolowy The Blind Side. 

Zarówno w 2010, jak i 2014 roku była najlepiej opłacaną aktorką na świecie. Zagrała w ponad 50 filmach, z których wiele osiągnęło ogromny sukces komercyjny, w tym Speed, Miss Agent i Ocean's 8. Aktualnie realizuje się jako producent filmowy. Jej firma Fortis Films, wyprodukowała kilka filmów, które wzbogaciły karierę aktorki, a także inne projekty dla kanałów telewizyjnych i streamingowych. 

Większość swoich oszczędności Bullock przeznaczyła na przedsięwzięcia związane z nieruchomościami, kupując i sprzedając domy w m.in. w Los Angeles, Nowym Jorku, Austin, czy na Georgia Tybee Island. Właśnie sprzedała swój oszałamiający 91-hektarowy kompleks w San Diego za 6 milionów dolarów. Posiadłość, którą aktorka kupiła za 2,75 miliona dolarów w 2009 roku, obejmuje setki drzew oliwnych, awokado i cytrusowych, wspaniałą hacjendę z cegły suszonej na słońcu, wolnostojący pensjonat, bujne ogrody kwiatowe i uroczy kurnik

Kurnik, basen, własne ule i 4 sypialnie! 

Dom o powierzchni prawie 6000 stóp kwadratowych znajduje się na szczycie wzgórza, oferując 360-stopniowy widok na spokojny otaczający go krajobraz. Zbudowany w 1990 roku i całkowicie odnowiony dom ma rustykalne akcenty, ale współczesną estetykę. Wysokie belki stropowe, śnieżnobiałe ściany i zdobione, francuskie drzwi zapewniają doskonały przepływ powietrza i naturalne światło. 

W kuchni znajdują się blaty ze steatytu i panele z włoskiego marmuru z intarsjowaną mozaiką, a także najwyższej klasy sprzęt AGD. W stylowej bibliotece znajduje się jeden z dziewięciu domowych kominków i oświetlone półki. Każda z czterech przestronnych sypialni ma własną łazienkę i oddzielne wejście z kilku werand. Pierwszy apartament jest naprawdę imponujący, z kominkiem z cegły palonej na słońcu, przestronnym salonem, wanną z hydromasażem, prysznicem parowym i prywatnym dostępem do basenu

Słoneczny basen ze słoną i podgrzewaną wodą obejmuje strefę rozrywki na świeżym powietrzu z kominkiem gazowym, telewizorem z dużym ekranem i salą bilardową. Na rozległym terenie znajduje się ogrodzony żelazną bramą centralny dziedziniec z fontanną i ulem, certyfikowany ekologiczny sad z awokado i wiele innych drzew owocowych. W pensjonacie z trzema sypialniami i dwiema łazienkami znajduje się kominek, altana i spa. Ogrodzony teren jest chroniony przez kamery bezpieczeństwa i wzmocniony przez system inteligentnego domu, podczas gdy inne zaawansowane technologicznie funkcje obejmują panele słoneczne i stację ładowania samochodów elektrycznych.

Valley Center to wiejska społeczność na północ od San Diego, najbardziej znana z Memorial Day Stampede Rodeo i Western Days Festival z okazji Dnia Niepodległości. Inne opcje rozrywki obejmują Hellhole Canyon Preserve, który oferuje 23,5 mil szlaków turystycznych, oraz Harrah's Resort Southern California Casino. Ta sielankowa społeczność gościła gwiazdy od złotego wieku Hollywood do współczesności, w tym Freda Astaire'a, potentata samochodowego Johna Deloreana, Mae West i Johna Wayne'a.