Ponad 40 modeli do wyboru, w tym najnowsze: Atlas Neo Sensor, Tango Neo i Eos Neo. Wszystkie wykonane są z trwałej i modnej litej stali szlachetnej. Teraz swój ulubiony model baterii Franke łatwiej znajdziesz dzięki specjalnej wyszukiwarce on-line.

Szeroka gama, łatwy wybór

Higieniczna, niezwykle trwała i wytrzymała stal szlachetna od dawna jest materiałem chętnie wybieranym przez profesjonalnych kucharzy, a także przez architektów i projektantów. Materiał ma różne oblicza, nadające im klasyczny rodzaj wykończenia powierzchni. Stal szczotkowana mieni się satyną, a czarna uwodzi głębią matu.

Dziś śmiało można powiedzieć, że stalowe baterie to jeden z najmocniejszych trendów w kuchni. Co więcej, szeroki wybór jaki oferuje Franke pozwala dopasować baterię do każdego gustu i stylu aranżacji - od wiejskiego domu, przez nowoczesny minimalizm, po wielkomiejski industrial. Z pomocą w wyborze idealnej baterii przychodzi nam specjalna wyszukiwarka na stronie Franke, która krok po kroku przeprowadzi nas przez ten proces.

Funkcjonalność na co dzień, trwałość na lata

Precyzyjnie wykonane, najwyższej jakości baterie kuchenne Franke mają wiele przydatnych funkcji. Znajdziemy w nich nowoczesne aeratory dające zwarty laminarny strumień, bez rozprysków i hałasu. Ergonomicznie zaprojektowane dźwignie mieszacza, wyciągane wylewki z funkcją prysznica, czy głowice WaterSaving oszczędzające wodę. A to jeszcze nie koniec ich zalet! Wszystkie modele z litej stali szlachetnej są wyjątkowo odporne na zarysowania, plamy i są łatwe w czyszczeniu. Materiał jest bezspoinowy i nieporowaty, co zapobiega osadzaniu się rdzy i kamienia, a także ułatwia utrzymanie czystości. Pełna funkcjonalność, trwałość, higiena… i do tego piękne wzornictwo. Czy można od baterii wymagać więcej?

Baterie ze stali szlachetnej Franke są odlewane w całości z tego materiału co ma ogromny wpływa na ich żywotność. Dlatego wpisują się w coraz silniejszy trend wybierania rozwiązań jakościowo trwałych. A po swoim długim okresie użytkowania nadają się w całości do recyklingu.

Bateria ze stali szlachetnej pasująca do każdego stylu:


Znajdź ulubiony model za pomocą specjalnej wyszukiwarki baterii stalowych www.franke.com