Czy kabina może być dekoracją łazienki? Oczywiście - istnieją na to ciekawe sposoby. Jednym z nich jest ozdobienie szyby kabiny kolorowym nadrukiem.

To, że kabina prysznicowa przestała być wyłącznie elementem wyposażenia łazienki wiemy nie od dziś. Przykładem ilustrującym tę zmianę jest chociażby dostępność modeli w kilku kolorach okuć i profili czy możliwość wyboru produktu ze szkłem o innym odcieniu niż tradycyjny np. grafitowym czy brązowym. Coraz popularniejsza jest również personalizacja kabin. Do tej pory interesującym rozwiązaniem była usługa laserowego grawerowania na szkle, dzięki której wygrawerowany na szybie wzór dodaje modelom niepowtarzalnego charakteru.

Niedawno na rynku pojawiła się też inna propozycja - możliwość naniesienia na szklane tafle wielobarwnego nadruku. Kolorowy motyw urozmaica design kabin i może też odgrywać rolę głównej dekoracji w łazience.

W jaki sposób powstaje?

Do powstania nadruku używa się specjalistycznej drukarki. Za jej pomocą nakładana jest termoutwardzalna farba ceramiczna, która poddawana jest procesowi hartowania. Dzięki hartowaniu motyw staje się niezwykle trwały, nie ściera się i nie blednie pomimo upływu lat. Co ważne, nadruk powstaje po zewnętrznej stronie szyby, co z kolei ułatwia utrzymanie kabiny w czystości.

Usługę Print Radaway można zastosować na wszystkich produktach marki wykonanych ze szkła przejrzystego, UltraClear®, brązowego i grafitowego o grubościach do 10 mm. Ponadto, usługa dostępna jest równolegle z programem "Na miarę", dzięki czemu wzór można nanieść także na kabiny tworzone na specjalne zamówienie. Klienci mają więc szansę wybrać z oferty model dopasowany do ich potrzeb pod każdym względem - mówi Hanna Błaszak, ekspert Radaway.

Istotną informacją jest również fakt, że na kabinę przyozdobioną kolorowym nadrukiem nie trzeba długo czekać. Od złożenia zamówienia oraz zaakceptowania ułożenia motywu na szybie, gotowy produkt dostarczony będzie do 10 dni roboczych. Jeśli więc pragniemy, by łazienka zachwycała nas każdego dnia, była oryginalna i spełniała nasze wszystkie potrzeby, warto zdecydować się na niestandardowe rozwiązania np. nietypową ozdobę wnętrza w formie kabiny prysznicowej z wielobarwnym wzorem.

Więcej informacji na: www.radaway.pl