Szukasz idealnie dopasowanych drzwi do Twojego mieszkania? Teraz to możliwe! Firma DRE opracowała innowacyjną technologię DRE PRINT pozwalającą na zastosowanie druku cyfrowego podczas produkcji drzwi. Daje ona możliwość nadrukowania na skrzydle jednego z wielu dostępnych wzorów. Kryją się za nią nieograniczone perspektywy dla architektów wnętrz oraz nieznane dotąd możliwości personalizacji pomieszczeń. DRE PRINT pozwala realizować najbardziej odważne projekty, które podkreślą indywidualny charakter wnętrza.

Innowacyjna technologia na polskim rynku

Wspomnienia wcześniej technologia DRE Print polegająca na druku cyfrowym to absolutna nowość na rodzimym rynku - wcześniej nikt w Polsce nie stosował tego rodzaju rozwiązania przy produkcji drzwi. Na czym dokładnie polega ta aranżacyjna nowość? Firma DRE opracowała specjalną metodę, która pozwala zadrukować skrzydło drzwiowe, jak i ościeżnicę. Taka technologia daje nieograniczone możliwości nadruków najwyższej jakości w połączeniu z utwardzaniem powłoki drukowanej metodą UV i kolejno zabezpieczonej lakierem wysokopołyskowym. Dzięki tej technice możesz cieszyć się niezwykłymi wzorami eksponowanymi na drzwiach, które przypominają małe dzieło sztuki.

Kolekcja drzwi "G" zaprojektowana przez firmę DRE, pozwala na wybór zarówno drzwi zupełnie klasycznych o pełnym skrzydle, jak i z wbudowanym przeszkleniem. Dzięki temu możesz wybierać wśród modeli tradycyjnych, a także z niewielkim, podłużnym przeszkleniem bądź z tzw. bulajem czyli okrągłą szybą, idealnie dopasowaną np. do stylu marynistycznego. Do skrzydeł z kolekcji "G" najlepiej wybrać ościeżnice białe lakierowane bądź w folii czarny mat. Dodatkowo skrzydło oraz ościeżnica są wyposażone w dopasowane kolorystycznie okucia. W kolekcji "G" do wyboru są wzory drzwi klasycznych, nowoczesnych oraz grafiki abstrakcyjne.

Więcej informacji na: www.dre.pl