Dni zaczynamy i kończymy w tym samym miejscu - w sypialni, czyli najbardziej intymnej przestrzeni w całym domu. Dlatego urządzając ją, warto kierować się potrzebą przytulności i stworzenia wyjątkowego klimatu, który po długim dniu ukoi nasze zmysły i pozwoli na zasłużony odpoczynek. Dużą, jeśli nie najważniejszą rolę odgrywa w niej łóżko. Ciepłe, wygodne, takie, które zadba o nasz dobry sen i samopoczucie - na przykład łóżko tapicerowane od VOX.
Łóżko tapicerowane Geometric od VOX

Przede wszystkim komfort

Do wyboru mamy aż trzy rodzaje zagłówków. Harmonic i Geometric posiadają ozdobne, geometryczne pikowanie w postaci prostych linii, które może stanowić urozmaicenie i ciekawy akcent w stonowanych aranżacjach. Dla tych, którzy preferują gładkie powierzchnie powstała wersja bez pikowania - Puric. Każda z dostępnych opcji gwarantuje nie tylko dopełnienie wnętrza naszej sypialni, ale i wygodne oparcie dla głowy i pleców oraz ochronę przed zimną ścianą. To znakomite rozwiązanie dla każdego, kto docenia dodatkowy komfort. Zagłówek pozwala czerpać jeszcze więcej przyjemności z podanego do łóżka śniadania lub wieczornej lektury książki.

Łóżko tapicerowane Harmonic od VOX

O wygodę codziennego użytkowania zadbają również nogi łóżka. Są one dostępne w 5 wersjach do wyboru: skośne (naturalna i jasna dębowa, czarna jesionowa), proste (bukowa, czarna) oraz owalne (jasny dąb). Ich wysokość wynosi 18 cm, dzięki czemu urządzenia sprzątające mają łatwy dostęp do przestrzeni pod łóżkiem. Można ją wykorzystać również do przechowywania pod nim różnych przedmiotów - pudełek na buty lub kolekcji ulubionego czasopisma.

Łóżko tapicerowane Geometric od VOX

Z myślą o urokach codzienności

Różnorodność faktur i kolorów pozwala na jeszcze lepsze dopasowanie obicia łóżka do aranżacji sypialni. Dodatkowo tkaniny posiadają właściwości wydłużające żywotność mebla. Dzięki funkcji łatwego czyszczenia nie musimy martwić się plamami, które czasem powstają w wyniku nieuwagi. Pokrycie powłoką hydrofobową chroni przed wsiąkaniem wilgoci w materiał, więc rozlany przypadkowo napój nie wyrządzi mu szkód. A właściwość pet friendly to znakomita opcja dla właścicieli psów i kotów, którzy pozwalają swoim czworonogom przebywać w łóżku.

Łóżko tapicerowane Puric od VOX

Żadna przestrzeń się nie zmarnuje

Skrzynia każdego łóżka posiada swoje tajemnice, o których wiemy tylko my i nasi domownicy. Dlatego stanowi idealny schowek na przedmioty, z których na co dzień nie korzystamy, np. walizki czy sezonowe ubrania. Ukryte pod materacem bezpiecznie czekają na swoją kolej przy okazji nie kurząc się. Korzystanie ze skrzyni jest bardzo łatwe i wygodne, dzięki zamontowanemu w stelażu zabezpieczeniu.

Skrzynia łóżka to praktyczny schowek na rzeczy, których nie potrzebujemy

Łóżko tapicerowane z miękkim zagłówkiem pozwala czerpać więcej satysfakcji z odpoczynku. Wygodne i za sprawą pojemnej skrzyni jeszcze bardziej praktyczne, odpowiada na potrzeby codzienności. A dzięki ofercie marki VOX możemy dostosować je do wnętrza naszej sypialni. Specjalny konfigurator umożliwia nam wybór rodzaju zagłówka, nóżek, a także tkaniny obiciowej i jej kolory według indywidualnych preferencji. Łóżko idealne? Znajdziemy je w salonach VOX i na vox.pl.

Łóżko tapicerowane VOX