Marka Candy wprowadziła na rynek pralki, pralko-suszarki i suszarki z serii SmartPro, dzięki którym zaoszczędzimy czas zachowując najwyższe standardy higieny. Dodatkowe funkcje pozwolą usunąć bakterie, nieprzyjemne zapachy z tkanin, a także zredukują ilość zagnieceń, dzięki czemu ubrania nie wymagają długiego prasowania.

Design w świecie AGD - czym zachwyca nowa pralka Candy?

Pralka CSO4 1265T3, pralko-suszarka CSOW4 4645T i suszarka CSO4 H7A1Dz serii SmartPro to wyjątkowe urządzenia, które sprawdzą się zarówno u osób posiadających duże rodziny, jak i u singli. Wyróżniają się eleganckim i ponadczasowym designem, a także lekką obudową.

Co jest charakterystycznego w nowych urządzeniach Candy? Jedną z funkcjonalności wyróżniających pralki i suszarki Candy jest wysoko umieszczony i szeroki na 35 cm otwór załadunkowy. Dzięki takiemu rozwiązaniu, nie musimy się schylać, by załadować pranie. To duża wygoda! Kolejnym ułatwieniem w obsłudze urządzeń jest wbudowany w górną część obudowy czytelny wyświetlacz, który pozwala na łatwą i intuicyjną obsługę.

Pranie w mniej niż godzinę - zbawienie dla każdej mamy

Marka Candy wyposażyła swoje pralki i pralko-suszarki w dodatkowe krótkie programy prania, które trwają mniej niż godzinę, zapewniając przy tym pielęgnację tkanin na wysokim poziomie! Rozwiązanie to z pewnością docenią osoby zabiegane, mające wiele zajęć, uprawiające sport, a także rodziny z małymi dziećmi.

Pranie dla opornych - urządzenie samo dostosuje parametry!

W pralkach CSO4 1265T3 i pralko-suszarkach CSOW4 4645T marka Candy zastosowała idealne rozwiązanie dla alergików i osób posiadających małe dzieci. Funkcja KG Detector, bo o niej mowa, pozwala dobrać najlepsze parametry prania do wielkości i rodzaju załadunku. Dzięki temu, urządzenia same dostosują ilość wody, rytm obrotów bębna czy prędkość wirowania. Dzięki funkcji KG Detector, urządzenie wykryje także obecność piany i w razie potrzeby, zwiększy ilość wody podczas płukania. To kolejna zaleta pralek CSO4 1265T3, pralko-suszarek CSOW4 4645T!

Na uwagę zasługuje także zastosowana w urządzeniach funkcja pary - Easy Iron. Jakie są korzyści tej funkcji? To rozwiązanie również docenią alergicy, ponieważ wydobywająca się para pozwala wyeliminować drobnoustroje znajdujące się na ubraniach. Inną, równie ważną zaletą pary wodnej, jest zmiękczanie włókien w ubraniach, co wpływa na zmniejszenie ich zagnieceń nawet o 80%, dzięki czemu prasowanie jest zdecydowanie krótsze.

Po lewej suszarka Candy SmartPro CSO4 H7A1DE-S, po prawej pralka Candy SmartPro CSO4 1265T3\1-S

Zastanawiasz się, czy urządzenia marki Candy nadają się do ubrań wykonanych z delikatnych tkanin? One przecież wymagają "specjalnego" traktowania. Marka Candy zadbała i o nie! Wszystkie pralki i suszarki marki Candy otrzymały Certyfikat Woolmark gwarantujący, że dane urządzenie może być stosowane do najdelikatniejszych tkanin! W suszarkach marki Candy bez obawy możesz więc suszyć nawet wełnę! Możesz być pewny, że tak delikatne ubrania nie zostaną uszkodzone, zachowa się ich rozmiar i kształt!

Suszarka CSO4 H7A1DE-S wyposażona została także w dedykowane programy do suszenia białych rzeczy, jeansów, kolorowego i ciemnego prania, syntetyków czy koszul.

Inteligentny dom, inteligentne pranie. Zarządzaj urządzeniami z dowolnego miejsca dzięki aplikacji simply-Fi

Czy możliwość zarządzania urządzeniami do prania i suszenia za pomocą aplikacji o każdej porze dnia i z dowolnego miejsca ułatwiłaby Ci życie? Dzięki aplikacji Candy simply-Fi możesz połączyć się z pralką CSO4 1265T3, pralko-suszarką CSOW4 4645T i suszarką CSO4 H7A1D z serii SmartPro oraz w łatwy sposób sprawdzić stan prania o każdej porze dnia, nawet jeśli przebywasz poza domem.

Dużą zaletą aplikacji jest także możliwość wybrania dodatkowych programów czy stworzenie własnego programu prania (z indywidualnym doborem temperatury i obrotów wirowania), dostosowanego do rodzaju odzieży umieszczonej w bębnie a także otrzymasz, informuje o stanie technicznym (np. o konieczności czyszczenia filtra).

Gdzie kupić pralki i suszarki marki Candy?

Pralka CSO4 1265T3, pralko-suszarka CSOW4 4645T i suszarka CSO4 H7A1D z serii SmartPro dostępna jest w sklepach RTV EURO AGD

Po więcej informacji na temat urządzeń do prania i suszenia marki Candy zapraszamy na stronę: www.candy.pl!