Ulubiony kiosk GRUDNIOWE WYDANIE TO AŻ 228 STRON! Budujemy Dom PRZESYŁKA GRATIS >>

Topowe aranżacje

Kuchnia i jadalnia

Frames by Franke - kuchnia w centrum domowego życia

AGD

Franke Polska

Kuchnia stanowi centrum domowego życia. Jej styl i charakter jest odbiciem kulinarnych pasji i temperamentu właścicieli, ale mocno związany jest także z miejscem - lokalnym klimatem czy osobniczym rytmem życia. Różnorodność naszych przyzwyczajeń i kuchennych zamiłowań świetnie oddaje najnowszy, zupełnie wyjątkowy system Frames by Franke.

Inspiracją do stworzenia systemu jest codzienność widziana z perspektywy kuchni- uniwersalnej przestrzeni, gdzie przygotowujemy posiłki, ale też możemy zatrzymać się po dniu pełnym wrażeń i spędzić czas z najbliższymi. Kuchnia Frames by Franke w trakcie dnia oferuje wiele wygodnych rozwiązań, a po skończonej pracy staje się integralną częścią salonu.

Ta modułowa linia składa się z 44 elementów, które pozwalają na efektowne i praktyczne aranżacje. Po raz pierwszy, tak zróżnicowane w swoich funkcjach urządzenia kuchenne jak okap, piekarnik, płyta indukcyjna oraz zlewozmywak z baterią, można swobodne ze sobą łączyć, w rozmaitych konfiguracjach, by stworzyć jedną, spójną kompozycję. Wszystkie elementy zaprojektowane zostały w charakterystycznych ramkach, które stały się znakiem rozpoznawczym systemu.

Piekarnik do zabudowy FS 982 M
Piekarnik do zabudowy FS 982 M
Ten wielofunkcyjny piekarnik z powodzeniem wyręcza użytkowników z rutynowych  czynności. Intuicyjny panel sterowania pozwala na elastyczne programowanie czasu, temperatury oraz trybu pieczenia. Gotowanie nabiera zupełnie innego wymiaru, gdy masz takiego sprzymierzeńca.

Frames by Franke to trzy różne kolekcje urządzeń kuchennych, które świetnie oddają aurę dwóch europejskich metropolii: Amsterdamu i Londynu oraz unikalnego charakteru Florencji. To trzy kuchnie, w trzech odmiennych stylistykach.

Kolekcja Passion inspirowana jest podróżą do słonecznej Florencji, gdzie ogromne znaczenie przywiązuje się do wyboru składników, a kuchenna przestrzeń przystosowana jest do intensywnego gotowania, pełnego miłości i pasji.

Zupełnie inny jest wielkomiejski projekt kuchni, zlokalizowanej w samym sercu Londynu, który nadał ton kolekcji Style. Tu najważniejsza jest funkcjonalność urządzeń oraz ich perfekcyjna synchronizacja. Wszystko po to, abyśmy mogli ochłonąć i odprężyć się w komfortowym, stonowanym, przestronnym wnętrzu.

A codzienność w Amsterdamie dała impuls kolekcji Essence, która jest idealną propozycją dla miłośników domowego gotowania, wyznawców kuchni praktycznej i dobrze zorganizowanej.

Frames by Franke to holistyczna koncepcja kuchni, dopasowanej do charakteru osoby i miejsca. Tak, jak personalizujemy ustawienia swojego telefonu, tak dostosowujemy kuchenną przestrzeń do swoich potrzeb. Nowoczesne technologie, jak sterowanie dotykowe okapem czy piekarnikiem, automatyczne rozpoznawanie wielkości naczynia przez płytę grzewczą, synchronizacja pracy okapu i płyty czy program auto-oczyszczania piekarnika, zapewniają wyjątkowy komfort i doskonale współgrają z nowatorskim wzornictwem urządzeń Franke.

Urządzenia z linii Frames by Franke występują w kolorze czarnym lub szampańskim. Dostępne są w sprzedaży od kwietnia 2016, w wybranych studiach mebli kuchennych - więcej informacji na stronie www.framesbyfranke.com.

Odsłon artykułu: 2018
Galeria zdjęć
Frames by Franke - kolekcja Passion
Frames by Franke - kolekcja Passion
<b>Płyta indukcyjna 2 Flex FH FS 865.</b>
To urządzenie spełnia najśmielsze kulinarne marzenia. Duże pola indukcyjne i elastyczne strefy grzania są niezastąpione, gdy jednocześnie gotujemy kilka potraw dla swoich gości. Intuicyjne ustawienia przydają się, gdy rozmrażamy, podgrzewamy czy gotujemy w niskich temperaturach. Kameralne posiłki lub przyjęcia z rozmachem możemy przygotować sprawnie i przyjemnie, gdy polegamy na sprawdzonych rozwiązaniach.
Płyta indukcyjna 2 Flex FH FS 865. To urządzenie spełnia najśmielsze kulinarne marzenia. Duże pola indukcyjne i elastyczne strefy grzania są niezastąpione, gdy jednocześnie gotujemy kilka potraw dla swoich gości. Intuicyjne ustawienia przydają się, gdy rozmrażamy, podgrzewamy czy gotujemy w niskich temperaturach. Kameralne posiłki lub przyjęcia z rozmachem możemy przygotować sprawnie i przyjemnie, gdy polegamy na sprawdzonych rozwiązaniach.
<b>Piekarnik do zabudowy FS 982 M. </b>
Wyposażony w opatentowane przez Franke grzałki DCT (Dynamic Cooking Technology), funkcję szybkiego nagrzewania (100°C w 2,5 min, 200°C w 7 min), komorę pieczenia o dużej pojemności 74 litrów, Kompletne Menu (pieczenie na 4 poziomach), w pełni kolorowy wyświetlacz (TFT) sterowany pokrętłami, opcję delikatnego domykania i otwierania drzwi, zimny front drzwi (max. 55°C) oraz blokadę przed dziećmi. Urządzenie posiada 64 predefiniowane przepisy oraz 17 programów automatycznych.
Piekarnik do zabudowy FS 982 M. Wyposażony w opatentowane przez Franke grzałki DCT (Dynamic Cooking Technology), funkcję szybkiego nagrzewania (100°C w 2,5 min, 200°C w 7 min), komorę pieczenia o dużej pojemności 74 litrów, Kompletne Menu (pieczenie na 4 poziomach), w pełni kolorowy wyświetlacz (TFT) sterowany pokrętłami, opcję delikatnego domykania i otwierania drzwi, zimny front drzwi (max. 55°C) oraz blokadę przed dziećmi. Urządzenie posiada 64 predefiniowane przepisy oraz 17 programów automatycznych.
<b>Zlewozmywak stalowy FSX 251 TPL.</b> Jest to zlewozmywak, który poprawia komfort pracy w kuchni. Ułożenie komór, ociekacz i przemyślane detale urzekają ascetycznym wzornictwem, którego perfekcję podkreśla najwyższej jakości wykonanie zlewozmywaka.
Zlewozmywak stalowy FSX 251 TPL. Jest to zlewozmywak, który poprawia komfort pracy w kuchni. Ułożenie komór, ociekacz i przemyślane detale urzekają ascetycznym wzornictwem, którego perfekcję podkreśla najwyższej jakości wykonanie zlewozmywaka.
Frames by Franke - kolekcja Passion
Frames by Franke - kolekcja Passion
<b>Płyta gazowa FH FS 785 4 G.</b> Gotowanie jest prawdziwą przyjemnością, gdy można korzystać z tak ergonomicznie rozplanowanej płyty gazowej. Precyzyjna, szybka, mocna i duża – niezastąpiona dla wymagających, domowych szefów  kuchni.
Płyta gazowa FH FS 785 4 G. Gotowanie jest prawdziwą przyjemnością, gdy można korzystać z tak ergonomicznie rozplanowanej płyty gazowej. Precyzyjna, szybka, mocna i duża – niezastąpiona dla wymagających, domowych szefów kuchni.
<b>Okap nablatowy FS DW 866.</b> Dopóki nie jest potrzebny, pozostaje dyskretnie ukryty w kuchennym  blacie. Efektowny i niezwykle wydajny, gdy pracuje. Tryb pochłaniania  zapachów synchronizuje się z mocą grzewczą płyty, tak aby maksymalnie skutecznie oczyścić powietrze w kuchni. Subtelne wzornictwo kryje w sobie wyrafinowaną technologię.
Okap nablatowy FS DW 866. Dopóki nie jest potrzebny, pozostaje dyskretnie ukryty w kuchennym blacie. Efektowny i niezwykle wydajny, gdy pracuje. Tryb pochłaniania zapachów synchronizuje się z mocą grzewczą płyty, tak aby maksymalnie skutecznie oczyścić powietrze w kuchni. Subtelne wzornictwo kryje w sobie wyrafinowaną technologię.
<b>Okap wertykalny  FS VT 906 W. </b>Szersza wersja tego wysokiej jakości okapu jest przeznaczona do montażu na ścianie. To eleganckie urządzenie wykonanie jest z niebywałą dbałością o szczegóły.
Okap wertykalny FS VT 906 W. Szersza wersja tego wysokiej jakości okapu jest przeznaczona do montażu na ścianie. To eleganckie urządzenie wykonanie jest z niebywałą dbałością o szczegóły.
<b>Piekarnik kompaktowy z pyrolizą do zabudowy FMO 45 FS i szuflada do podgrzewania FS DRW 14.</b>
Ten piekarnik doskonale poradzi sobie z każdym kulinarnym wyzwaniem, a po skończonym cyklu pieczenia lub grillowania uruchomi funkcję autoczyszczenia. <br>
Szuflada do podgrzewania utrzymuje temperaturę gotowych potraw oraz rozmraża je, gotuje w niskiej temperaturze i podgrzewa talerze.
Piekarnik kompaktowy z pyrolizą do zabudowy FMO 45 FS i szuflada do podgrzewania FS DRW 14. Ten piekarnik doskonale poradzi sobie z każdym kulinarnym wyzwaniem, a po skończonym cyklu pieczenia lub grillowania uruchomi funkcję autoczyszczenia.
Szuflada do podgrzewania utrzymuje temperaturę gotowych potraw oraz rozmraża je, gotuje w niskiej temperaturze i podgrzewa talerze.
Frames by Franke - kolekcja Essence
Frames by Franke - kolekcja Essence
Frames by Franke - kolekcja Style
Frames by Franke - kolekcja Style
 
Czas na wnętrze
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera CzasnaWnetrze.pl i pobierz GRATIS 3 numery "Czasu na Wnętrze" w wersji elektronicznej.
W naszym newsletterze znajdziesz:
  • najświeższe trendy w aranżacji wnętrz,
  • nowości ze świata designu i rynku,
  • praktyczne porady, jak mieszkać piękniej i wgodniej,
  • najciekawsze tematy z "Czasu na Wnętrze",
  • informacje o rabatach, promocjach i konkursach.

Czas na wnętrze

Salon Czas na Wnętrze

Najaktywniejsi współkreatorzy
naszego magazynu i portalu - creme
de la creme miłośników stylowych
wnętrz - tworzą elitarny Salon CnW.Wydanie tabletowe