W miarę jak świat staje się coraz bardziej cyfrowy, innowacyjne produkty, zwiększające komfort użytkownika, trafiają także do łazienki. Dzięki temu można idealnie połączyć technologię razem z funkcjonalnością i wzornictwem.

Indywidualne sterowanie lustrem

Minęły już czasy, gdy użytkownicy przed lustrem byli oślepiani ostrym światłem. Lustra z serii Happy D.2 Plus i XViu autorstwa sieger design oferują praktyczną obsługę za pomocą ikon na powierzchni lustra. Bezdotykowa obsługa podświetlanych symboli jest w zasadzie intuicyjna.

Pod względem estetycznym ikony doskonale harmonizują się z ogólnym wyglądem lustra.

Oświetlenie LED może być indywidualnie dostosowywane. Dzięki jasności do 1000 luksów, XViu umożliwia płynną regulację światła, od barwy ciepłej o temperaturze 2700 K do zimnej o temperaturze 6500 K. Zintegrowane ogrzewanie lustra, dzięki któremu lustro nie zaparowuje, jest również sterowane za pomocą odpowiedniej ikony.

Opcjonalne zestawy podwójnych luster z serii Happy D.2 Plus, również autorstwa sieger design, stanowią doskonałe połączenie estetyki i techniki. Innowacyjna technologia bezprzewodowa pozwala na zsynchronizowaną regulację ustawień dla obu luster. Wszystkie technologie są subtelnie zintegrowane z lustrem.

Lustra z serii White Tulip dostępne są w wersjach sterowanych za pomocą czujników lub aplikacji. Temperaturę światła można zsynchronizować z innymi źródłami oświetlenia podłączonymi w strefie mieszkalnej i sterować nią za pomocą aplikacji "Casambi", która stała się punktem odniesienia w systemach sterowania inteligentnymi domami. Funkcja ta może być wykorzystywana do przyciemniania luster oraz włączania i wyłączania ogrzewania luster.

Ikoniczny design i hi-tech

Przy serii baterii D.1 Duravit nawiązał współpracę z Matteo Thunem i Antonio Rodriguezem, aby stworzyć ikonę wzornictwa. W wersji elektronicznej D.1e zintegrowano dodatkową, najnowocześniejszą technikę dla jeszcze większego komfortu obsługi. Wariant ten oferuje najwyższy komfort i bezpieczeństwo dzięki wielu funkcjom. Płaski przycisk obsługowy ze zintegrowanym kolorowym pierścieniem LED jest łatwy i intuicyjny w obsłudze. Lekkie dotknięcie uruchamia lub zatrzymuje przepływ wody, a obrót w lewo lub w prawo zmienia temperaturę wody z zimnej na ciepłą. Dzięki ciągłemu wyświetlaniu kolorów od niebieskiego do czerwonego, pierścień LED zapewnia również wizualną informację zwrotną.

Maksymalnie trzy wartości temperatury mogą być indywidualnie zapisane i bezpośrednio aktywowane za pomocą funkcji "Quick Access". Elektroniczny termostat zintegrowany z jednostką sterującą reaguje z wyczuciem na każdą zmianę przepływu zimnej i ciepłej wody, dzięki czemu wymagana temperatura jest automatycznie dostosowywana i utrzymywana na stałym poziomie. Dodatkowo, ochrona przed poparzeniem jest ustawiona na 38 stopni Celsjusza.

Intuicyjna obsługa dla perfekcyjnej higieny

SensoWash® jest synonimem nowoczesnej, delikatnej i nieskazitelnej higieny. Design miski toaletowej z funkcją mycia SensoWash® Starck f  autorstwa Philippe Starcka  jest w równym stopniu ponadczasowy i minimalistyczny. Jego misją było udostępnienie szerokiej publiczności najbardziej naturalnej formy mycia - za pomocą wody, subtelne zintegrowanie technologii z designem i zagwarantowanie najwyższego komfortu. Wszystkimi funkcjami zarządza się za pomocą innowacyjnego pilota. Wersja "Lite" zachwyca swoim eleganckim, powściągliwym wyglądem, wersja premium, SensoWash® Starck f Plus, wyróżnia się wyrafinowanym, opływowym kształtem. W tym modelu funkcje sterowania temperatury wody i siedziska, można również konfigurować za pomocą aplikacji, która umożliwia szybką i łatwą obsługę.

Więcej informacji na: www.duravit.pl